За будь-якого результату переможе «Колос»

11.09.2019 - 13:07

Субота, 14 вересня, може стати визначним днем у Західній зоні першої ліги.

колоси-5

Саме цього дня на стадіоні села Іванівці відбудеться вирішальний поєдинок між претендентами за звання чемпіона першості Закарпатської області з футболу серед команд Західної зони.

У 17 турі зустрінуться претенденти на чемпіонське звання ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Колос» (Ракошино). Без сумніву, це буде матч сезону. Уже кілька років у Західній зоні бал правлять команди Мукачівського району. Дуже хороший і стабільний рівень футболу демонструють «Бобовище», «Колос» (Іванівці), «Колос» (Ракошино), «Н.Коропець». Спроби «Боржави» з Довгого, «Заріччя», кінчешського «Сокола» втрутитися у розподіл призових місць, успіхом не увінчуються.

І у цьому сезоні, з відривом, лідирують два «Колоса» з Мукачівщини (Іванівський та Ракошський). Обидві команди з хорошими футбольними традиціями, футбольною інфраструктурою. Обидві команди добре вкомплектовані мають хорошу глядацьку аудиторію. Обидві команди очолюють відомі на Закарпатті футбольні фахівці Андрій Герц і Іван Фізер. Велику роботу упродовж останніх сезонів проводять президенти клубів, врівноважений Олександр Гога і емоціональний Василь Коштура. І ось вирішальний двобій. Якщо перемагає чемпіон Західної зони і амбітний чемпіон Першої ліги сезону 2018 року, вони практично стають недосяжними. Якщо перемогу здобувають ракошинці, то тільки випадковість може їм завадити зійти на вершину п’єдесталу. Якщо матч завершиться внічию, то боротьба за золоті медалі триватиме до останнього туру.

На сьогоднішній день команди розділяє всього два очки. Іванівська команда отримала 12 перемог і три поєдинки завершили внічию. Співвідношення забитих і пропущених м’ячів 57:14, або 3,8:0,93 у кожному матчі, Ракошинці здобули 12 перемог, один матч зіграли внічию і зазнали двоз поразок. Співвідношення м’ячів 46:17, або 3,06:1,13. Як бачимо іванівські футболісти мають тут невеличку перевагу.

Перше коло команди провели рівно, без спадів. У іванівського «Колоса» дві нічиї і дев’ять перемог, у ракошинців – одна нічия і десять перемог. Нічия у Ракошина у домашньому поєдинку саме із «Колосом» із Іванівців.

Друге коло ракошинський «Колос» розпочав із поразок. Якщо поразку з Бобовищем ще пояснити можна, все-таки «Бобовище» один із лідерів Західної зони, то домашня поразка від «Невицького замку» поясненню не підлягає. Правда і іванівський «Колос» спіткнувся у матчі з невичанами, зігравши на виїзді внічию 3:3. Таким чином, «Колос» (Іванівці) втратив 6 очок, «Колос» (Ракошино) – вісім.

Команда з Іванівців вдома не втратила жодного очка. Усі три нічиї зіграли на виїзді (Ракошино, Бобовище, Невицьке). Ракошинці 5 очок втратили вдома (поразка від Невицького і нічия з Іванівцями). Ще однієї поразки ракошинці зазнали у Бобовищі.

Цікава деталь, і «Колос» (Іванівці), і «Колос» (Ракошино) втрачали очки тільки у матчах з «Бобовищем» і «Невицьким замком». Ще двох очок вони не дорахували у матчі між собою.

І ось знову поєдинок двох «Колосів». На цей раз в Іванівцях. Важко собі навіть уявити, яка велика ціна кожного очка.

Напруга у поєдинку буде просто зашкалювати. Якщо врахувати, що зустрінуться сусіди, які реально претендують на чемпіонське звання, то можна з впевненістю припустити, що цей поєдинок року, стане окрасою першості серед команд Західної зони. Хто б не переміг, однозначно переможе футбол. І трибуни стадіону в Іванівцях точно будуть переповнені. Пристрасті вируватимуть як на полі, так і за його межами. Головне не переступати межу.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.