Василь Варга: «Ужгород» здобув історичну перемогу вдома над «Чайкою» і, повірте, це лише початок»

11.09.2019 - 18:57

Уже 13 вересня головна команда обласного центру Закарпаття на «Авангарді» поміряється силами ще з однією столичною командою.

DSC_1787

Наразі «Ужгород» дислокується на 8-ій позиції у турнірній таблиці Другої ліги групи «А». Команда у шести поєдинках набрала 7 залікових пунктів завдяки двом перемогам та одній нічиїй. «Оболонь-Бровар-2» провів на дві гри більше, поклавши до свого очкового багажу 8 балів. Тож протистояння у рамках 9 туру, без сумніву, гра за 6 очок. Адже жодна із команд, погодьтеся, поки не втратила шанси увійти до верхньої частини турнірної таблиці і закріпитись там. У яких настроях «Ужгород» підходить до цього матчу – розмова з головним коучем Василем Варгою.

– Василю Івановичу, нарешті «Ужгород» зумів потішити уболівальників домашньою звитягою над «Чайкою». Притому команда поступалась до 62-ої хвилини. Результатом, певно, Ви задоволені?

– Звісно, задоволений. Та й не тільки результатом. «Ужгород» у цій грі продемонстрував характер та бійцівські якості, які, можливо, до цього часу уболівальниками не спостерігались. Плюс – футболісти майже повністю виконали передматчеві настанови. Імовірно, не було такого видовища, як у матчі із рівненським «Вересом», але тоді, на жаль, не було і результату. Хто б що не казав, «Ужгород» додає у кожній грі й історична перемога вдома над «Чайкою», повірте, це лише початок.

– У згадуваному матчі в основному складі дебютує Вадим Ференцик. Більше того відзначається історичним голом, встановлюючи паритет на табло…

– Так, тренерський штаб довірив місце в основі молодому атакувальному півзахиснику, який має хорошу швидкість та й індивідуально-технічну майстерність. Вадиму бракувало досвіду ігор на професійній арені, зрештою, як і майже половині команди. Тому ми поступово втягували його до великого футболу. І в матчі з «Чайкою» він довів, що може достойно захищати кольори рідної команди уже з перших хвилин.

– Потроху до основи долучився і Юрій Дрозд, який також забив дебютний для себе гол у Другій лізі, а в підсумку, і вирвав перемогу для команди.

– Знову ж таки – Юрій ніколи не був професійним гравцем. Я повторюю, півскладу «Ужгорода» – вчорашні гравці чемпіонату області. Тому критикувати їх, як це полюбляли робити Ваші колеги, найпростіше. Хлопцям потрібно дати час і вони продемонструють на що здатні. Безперечно, не всім доля грати у великий футбол, але хто цього дуже прагне, той і здобуде бажаний результат.

– Наразі команда тур пропускала. А ще перенесли гру з вінницькою «Нивою». На «Ужгород» чекає щільний графік, котрий розпочнеться протистоянням із «Оболонь Бровар-2».

– Це справді велике навантаження на футболістів, але не ми перші не ми останні. «Оболонь-Бровар-2» – сильний суперник і хоч перед ним не стоять завдання-максимум, команда намагатиметься дати бій і будь-що здобути очки. Більше того, в останньому матчі столичні футболісти вдома поступились аутсайдеру – вінницькій «Ниві». Якраз із останньою командою перенесли матч у зв’язку із травмонебезпечністю штучного поля, яке нам запропонували на матч 7 туру. Тому гра відбудеться 25 вересня. Теж із розряду непростих. До того ще одна гра із «Нивою» тернопільською, яка впевнено розмістилась на вершині турнірної таблиці та домашнє протистояння із «Діназом», що впевнено розібрався з «Вересом». Щільний графік, сильні команди. Ми готові до такого розкладу й не розчаруємо вболівальників.

– Знаю, що досі команді притаманні проблеми, пов’язані з довжиною лави запасних.

– В останній грі травмувався центральний захисник Станіслав Котьо, ще один оборонець Олександр Ковчар не може ніяк відійти від затяжної хвороби. Але ми ведемо роботу в цьому напрямку. Наразі на перегляді в «Ужгороді» два захисники, хоча прізвища назвати Вам поки не можу.

Віталій БІРОВЧАК,
Прес-служба ФК «Ужгород»

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.