ФОТО. U-21: Бойова нічия

07.08.2015 - 21:00

За драматичним сценарієм розвивався хід подій цього поєдинку. Незважаючи на спеку, матч відбувався в доволі швидкому темпі, але переважно до штрафних майданчиків, без особливих загострень. Незначну ініціативу в контролі над м’ячем мали гості.

Та це не завадило підопічним Пінковського на 26-й хвилині гри організувати стрімку атаку. Із лівого флангу Іван Русин подав у центр карного майданчика гостей, де м’яч приборкав Віктор Гей. Наш хавбек другим дотиком завдав удару по воротах суперника, м’яч влучив у руку оборонця й знову повернувся до Віктора, а ось наступна спроба виявилася більш вдалою, а головне – результативною – 1:0.

Гості гостро відповідали, але наші захисники не давали їм можливості вийти на оперативний простір, самовіддано блокували небезпечні удари.

Початок другої половини зустрічі був за «металургами». Після навісної передачі на правий край штрафного майданчика в обопільній боротьбі за верховий м’яч Станіслав Котьо зіткнувся з гравцем запорізької команди й зазнав ушкодження, після чого не зміг продовжити поєдинок. А рефері призначив пенальті в наші ворота, яке точно реалізував Ігнатьєв – 1:1.

Далі гра носила перемінний характер, загрози виникали як біля одних, так і біля інших воріт. На 65-й хвилині Віктор Гей небезпечно пробив – поруч зі стійкою. Через кілька хвилин із-за меж карного майданчика пробиває Добровольський – знову трохи не точно. Ще до цього хороший рейд правим краєм здійснив Юрій Тома, правда, на його простріл ніхто з партнерів не відгукнувся.

Гострою виявилася й атака гостей на 83-й хвилині, яку завершував Фарід Алі, однак не зумів як слід підставити ногу й удар у нього не вдався.

Уже на доданих хвилинах гри арбітр ще раз призначає пенальті в наші ворота. Цього разу фортуна була на боці говерлян. На допомогу нашому кіперу після удару того ж Ігнатьєва прийшла стійка воріт. Тож бойова нічия – 1:1.

U-21: «Говерла» – «Металург» – 1:1 (1:0)