ФОТО. «Говерла» втратила першу перемогу

08.08.2015 - 22:16

У 4-му турі Ліги Парі-Матч ужгородська «Говерла» приймала аутсайдера нинішнього чемпіонату – запорізький «Металург».

Перед початком гри букмекери мінімальну перевагу віддавали «Говерлі», але Грозний відзначав, що в команді немає досвідчених футболістів і протистояти «металургам» буде важко. Дійсно, матч виявився нервовим.

Початок поєдинку небезпечними моментами не запам’ятався. Команди намагалися «підібрати ключі» до воріт суперника, та все було марно. Першу по-справжньому гольову нагоду створили гравці «Говерли»: Чумак, прийнявши передачу з лівого флангу, із восьми метрів прицільно пробивав; Старцев не без проблем, але все-таки «парирував» удар Євгена. Через 4 хв. запоріжці відповіли небезпечною атакою: Лисицький із вигідної позиції пробивав головою й примудрився не потрапити в площину воріт. Згодом команди більше часу проводили в середині поля, і поодинокі удари взяттям воріт не завершувалися.

У кінці першого тайму господарі мали виходити вперед: Кузик обійшов Помазана й прострілив на Хльобаса. Дмитру залишалося не схибити в порожні ворота, але нападник «Говерли» змарнував чудову нагоду. На цьому команди пішли на перерву. Хоч можливостей забити було більше в закарпатців, 45-хвилинка завершилася нульовою нічиєю.

Після перерви Єременка замінив Сергійчук, і саме Михайло створив перший небезпечний момент у другій половині матчу. Обійшовши двох захисників, пробив із близької відстані, але Старцев урятував запоріжців. На 55 хв. Гемега вийшов на «побачення» з кіпером гостей, переграв його, але лінійний арбітр зафіксував офсайд. Через 7 хв. замість Хльобаса міг відзначитися Хобленко, однак гравець «Говерли» головою точно пробив у Старцева.

Господарі не залишали надій на перемогу та продовжували «тиснути» на «Металург», але червона картка Савченка все зіпсувала. Проте через хвилину команди знову грали рівними складами: Кулинич у власній штрафній сфолив і отримав червону, а «ведмеді» здобули право на одинадцятиметровий. Із позначки Цуріков не схибив, і господарі відкрили рахунок, 1:0.

На 84 хв. гравці «Говерли» вийшли два в два, Кузик зробив усе, щоб Гемега відзначився, але з кількох метрів Віталій схибив. Ужгородців від першої перемоги відділяли лічені хвилини, однак команда не встояла. На 89 хв. «металурги» розіграли штрафний, і Каплієнко потужним ударом зрівняв рахунок, 1:1. На фінальний штурм ні одних, ні інших не вистачило, і поєдинок завершився внічию.

«Говерла» набирає третій заліковий бал у чотирьох турах. А наступну гру закарпатці проведуть у Харкові проти «Металіста». Поєдинок відбудеться 16 серпня й розпочнеться о 19:30.

«Говерла» – «Металург» – 1:1

Голи: Цуріков (п.) 80 – Каплієнко 89.

Попередження: Савченко 25, 78, – Орелесі 25, Корнєв 52, Гвілія 83.

Вилучення: Савченко 78 – Кулінич 79.

«Говерла»: Рудько, Лухтанов, Єременко (Сергійчук, 46), Хльобас (Хобленко, 62), Савченко, Гемега, Кузик, Ягодінскіс, Люлька, Цуріков, Чумак.

Тренер: Грозний.

«Металург»: Старцев, Татарков, Помазан, Гвілія, Каплієнко, Корнєв (Демченко, 81), Лисицький, Жураховський (Платон, 85), Кулинич, Орелесі, Попов.

Тренер: Чанцев.