До уваги голів районних федерацій! Приймаємо заявки на Лігу чемпіонів Закарпаття!

05.10.2019 - 13:45

Як ми повідомляли, на засіданні комітету із проведення змагань було обрано голову оргкомітету турніру Ліга чемпіонів Закарпаття. Його очолив Георгій Жбора (телефон для довідок – 0990014575).

DSC_9046

Традиційний турнір формується із команд-переможниць районних та міських чемпіонатів, він покликаний сприяти популяризації та подальшому розвитку футболу в області, залученню кращих команд районів і міст до участі загалом в обласних змаганнях, підвищувати рівень спортивної майстерності футболістів, створювати комфортні та безпечні умови для учасників змагань та глядачів.

8 жовтня відбудеться обговорення формату проведення цих змагань.

На перше засідання оргкомітету запрошуються голови районних, міських федерацій та представники команд, які виявили бажання брати участь у Лізі чемпіонів Закарпаття 2019 року.

Місце проведення –  м.Мукачево, стадіон «Авангард».

Початок – 17:00.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.