Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 21 тур: огляд матчів

13.10.2019 - 21:20

Усі призери – дострокові.

DSC_8207

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Сільце» – 1:4 (юнаки – 0:2)

Голи: Михайло Лаба, 15 – Сергій Білан, 18; Ярослав Боднар, 52; Артем Слободін, +76, 85.

Попередження: Іван Зизич, 76 («Невицький замок»).

«Невицький замок» укотре «залихоманило». Ось і в матчі із «Сільцем» господарі відчутно поступилися. Команди в першому таймі обмінялися голами, а після перерви забивали тільки гості. На 89 хв. Максим Климпуш у господарів не реалізував пенальті.

ФК «Бобовище» – ФК «Боржавське» – 8:4 (2:1)

Голи: Андрій Русин, 4; Річард Шольц, 8; Мирослав Бундаш-молодший, 24, 85; Михайло Калій, +32, 66; Андрій Мерцин, 37, 51 – Юрій Маргітич, 12; Юрій Єжов, 33; Степан Гевді, +56; Василь Кормош, 85.

Попередження: Іван Седлович, 58 («Боржавське»).

Гості якось незібрано розпочали гру й на старті пропустили два голи. Утім, досить швидко зібралися й сквитали один м’яч. Надалі команди продовжили грати у відкритий і коректний футбол, чим неабияк порадували вболівальників. А перемогла прогнозовано сильніша за класом команда.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Боржава» (Довге) – 2:5 (3:0)

Голи: Владислав Магоч, 10; Олександр Герцуський, 52 – Іван Бурч, 19; В’ячеслав Крюков, 37; Віктор Ганчич, 64; Михайло Батрин, 85; Владислав Батрин, 90.

Попередження: Владислав Батрин, 28; Олександр Батрин, 68.

Господарі, очевидно, прагнули «взяти» суперника малою кров’ю. Однак боржавці приїхали до Н.Коропця неабияк мотивованими. У підсумку діяли дещо швидше, краще реалізовувати створене й досягли закономірної перемоги. Притому Михайло Батрин на 60 хв. не реалізував пенальті.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Колос» (Іванівці) – 2:2 (3:2)

Голи: Михайло Зейкалов, 35 – Сергій Бобик, 20 (автогол), Іван Качур, 65; Олександр Чикаловський, 85.

Попередження: Мирослав Човбан, 30 – Олександр Чикаловський, 80.

Вилучення: Едуард Гелшенці, 70 (агресивна поведінка) – Віктор Савчинець, 70 (агресивна поведінка).

Відсутність спортивної мотивації (у тому сенсі, що «Колос» уже вирішив основне завдання в зоні) ледь не коштувала гостям втрати трьох очок. Господарі серйозно налаштувалися на лідера й розіграли справжнє мукачівське дербі. Свідчення того: до перерви футболісти з Іванівців «горіли» 0:2, і лише ціною особливих старань наприкінці зустрічі вдалося уникнути поразки. У середні другого тайму було ще обопільне вилучення, що тільки свідчить про емоційну напругу в матчі. Та зрештою, усе завершилося мирним підсумком.

ФК «Заріччя» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 2:4 (0:3)

Голи: Василь Зан, 13, 35 – Ігор Сугоняк, 39; Владислав Михайловський, 45, 74; Девід Ніцкулич, 90+2.

Попередження: Василь Кинів, 22; Василь Зан, 38; Сергій Караслай, 69 – Андрій Крупа, 67; Ярослав Ільков, 69; Владислав Михайловський, 89.

Гості показали хорошу результативність і здобули вольову перемогу. Розпочиналося для «Сокола» справді все погано – команда поступалася господарям 0:2. Утім, після цього «прокинулася» до перерви, зокрема голом у роздягальню, встановила паритет. А окрилені кінцівкою першого тайму, кінчешці після перерви забили ще два голи без відповіді.

Неймовірно, але в турі господарі здобули тільки одну перемогу. Найголовніша ж особливість – достроково стали відомими всі три призери змагань – мукачівські два «Колоси» (Іванівці й Ракошино) та «Бобовище». Результативність говорить сама за себе – 6,8!!!

ФК «Колос» (Ракошино) – вихідний

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 21 тур: огляд матчів”