ФОТО. «Медея-Ветеран» (Оріховиця) – чемпіон Закарпаття серед ветеранів «40+»

16.11.2019 - 19:34

У цікавому й непоступливому двобої представники Ужгородщини здолали виноградівців.

DSC_9202

Матч за 1 місце

ФК «Медея-Ветеран» (Оріховиця) – ФК «Севлюш-Ветеран» (Виноградів) – 2:0

Голи: Руслан Білошицький, 51; Ярослав Гумен, 64.

У фінальному поєдинку в Середньому зійшлися дві добротні команди. У їхніх складах були відомі в минулому футболісти, які знали, що робити на полі і як. Притому продемонстрували ще й відмінну фізичну форму, яку в такому віці, звичайно, можна продемонструвати.

Загалом гра була рівною. Суперники діяли на зустрічних курсах і гостро атакували. До перерви у виноградівців хорошу нагоду мав Іван Білак. «Медея-Ветеран» теж достойно відповідала. Зрештою, обійшлося без голів. А після перерви удача всміхнулася команді з Ужгородщини. Спочатку після навісу, на який не встиг воротар виноградівців, відгукнувся Руслан Білошицький. Згодом у «Севлюша-Ветерана» виник провал у центрі захисту, і Ярослав Гумен реалізував вихід один на один. 2:0. Виноградівці мали хороші нагоди відзначитися. Зокрема, зі «стандартів» чи одразу після них. Та в одному випадку реакцію продемонстрував воротар Юрій Кашка, а в іншому епізоді після «пострілу» Віталія Макари м’яч, зачепивши поперечину, вийшов за межі поля.

Традиційну церемонію нагородження здійснювали голова ФФЗ Іван Дуран, старший інструктор Федерації футболу Закарпаття Йосип Шитєв і голови комітетів ФФЗ Василь Козик та автор цих рядків.

Зокрема, відзначили бригаду арбітрів у складі Мирослава Гали, Віталія Лофинця й Івана Грубінки, делегата поєдинку Василя Козика. Подяки за підтримку виноградівської команди отримали Василь Вацко, Іван Бровдій, Олександр Товт. Нагородили й президента ФК «Середнє» Сергія Чопика, який не зміг бути на нагородженні клубів вищої ліги під час підбиття підсумків сезону.

Звичайно, не забули про гравців і тренерів. Так, кубки, зокрема від журналістів було вручено тренерам Володимиру Тарабірчуку («Севлюш-Ветеран») і Василю Зубаничу («Медея-Ветеран»). Футбольними виданнями вшанували Івана Білака («Севлюш-Ветеран») і Тараса Тулайдана («Медея-Ветеран»). Кращих гравців зустрічі Юрія Кашку («Медея-Ветеран») і Сергія Чейпеша («Севлюш-Ветеран») також нагородили. Окремий приз отримав Іван Ковач, президент клубу-переможця. Обидвом командам вручили медалі, а чемпіон, звісно, ще й кубок.

Завершили церемонію нагородження традиційним фото.

Ветерани у своїх коментарях до підсумків дякували організаторам за хороший турнір і добре підготовлені поля, вітали один одного, раділи, що завдяки чемпіонатові отримали чимало хороших футбольних емоцій як гравці. І.Дуран, своєю чергою, як голова ФФЗ зазначив, що такі змагання важливі для популяризації футболу, а голова комітету ветеранів ФФЗ В.Козик підкреслив, що чи не всі команди-учасниці чемпіонату продемонстрували високий рівень гри й заслуговують на похвалу.

***

Матч за 3 місце

«Карпати» (Мукачево) – «Ветеран» (Тячів) – 3:0

Голи: Сергій Медвідь, 10; Олександр Ольберт, 50, 60.

Тим часом у Виноградові зійшлися команди «Карпати» з Мукачева і «Ветеран» (Тячів). І ця гра була принциповою. Футболісти з міста над Латорицею показали результативний футбол і впевнено перемогли, забивши в першому й другому таймах. Крім авторів голів, особливо хороший футбол показали Василь Варга, Олександр Когутич, Олександр Ціва. Та весь колектив потрібно привітати з успіхом (тренер Іван Легеза, начальник команди Олександр Переста, президент клубу Мирон Дубанич). Старалися й тячівці, однак у них була коротка лава запасних, і за рахунок фізичної підготовки мукачівці виграли матч. Їх нагородження відбудеться в місті над Латорицею на Кубку першого президента ФК «Карпати» Івана Алмашія, який помер 2015 р. Турнір проведуть у неділю, 24 листопада. Початок о 10:00. Запрошуємо вболівальників!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.