Ліга чемпіонів Закарпаття. 1/4 фіналу: огляд матчів

Тячівщина «рулить».

DSC_9269

ФК «Руське Поле» – ФК «В.Лази» – 1:0

Голи: В’ячеслав Петкі, 18.

Гра була рівною. Моментами навіть переважав представник Тячівщини. Зрештою, він і переміг. Гол було забито один, хоч «Руське Поле» на 85 хв. не реалізувало пенальті.

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «Колос» (В.Лучки) – 7:0

Голи: Юрій Федак, 17, 28; Юрій Чульба, 18; Анатолій Гаврилешко, 20; Юрій Федьо, +66; Микола Муранський, 74; Василь Олашинець, 87.

Рахунок говорить сам за себе. Команда з Лінців упевнено провела матч і заслужено перемогла. «Колос» щонайменше міг забити гол престижу, та Юрій Варга на 13 хв. не реалізував пенальті.

ФК «Олімпік» (Коритняни) – ФК «Дружба» (Дубрівка) – 1:1 (за пенальті – 7:8)

Голи: Юрій Саварин, 22 – Павло Сігетій, 59.

Післяматчеві пенальті: Віталій Подлевський (+), Юрій Саварин (-), Іван Шимоня (+), Олександр Поп (+), Іван Довгінко (+), Йосип Стойка (+), Іван Штефаньо (+), Іван Палаташ (+), Андрій Чийпеш (+) – Роман Плиска (-), Орест Петканич (+), Юрій Жидик (+), Віталій Микович (+), Іван Чіприч (-), Павло Сігетій (+), Михайло Ільницький (+), Володимир Дичко (+), Олег Мартинич (+).

Драматичний поєдинок, у якому все вирішувала післяматчева фортуна. Команди не бажали поступатися одна одній і зіграли внічию 1:1. Це притому, що в «Дружби» на 57 хв. був вилучений Ярослав Кепша (за позбавлення команди суперника очевидної гольової можливості). Ну а 11-метрові краще пробили футболісти з Іршавщини.

ФК «Брустури» (Лопухово) – ФК «Кольчино» – 1:0

Голи: Іван Молодик, 65.

І цей чвертьфінальний матч відноситься до розряду безкомпромісних. У другому таймі команда «Брустури» таки вирвала перемогу. Цікаво, що в офіційному рапорті матчу записано: «ФК «Кольчино» буде подавати протест на протязі 24 годин на участь у матчі гравців, які під сумнівом».

Як бачимо, певна несподіванка чвертьфіналу полягає в тому, що виграли дві команди з Тячівщини. Щоправда, якщо кольчинці таки подадуть протест, то слід буде дочекатися його розгляду.