ФОТО. ФК «Брустури» (Лопухів) та ФК «Дружба» (Дубрівка) продовжать виступи у Лізі чемпіонів Закарпаття

22.11.2019 - 14:13

21 листопада у Мукачеві відбулось спільне засідання Ради при голові ФФЗ та оргкомітету Ліги чемпіонів Закарпаття.

DSC_9927

Учасники розглянули протест ФК «Кольчино» щодо відсутності у турнірній таблиці Тячівського району команди ФК «Брустури» (Лопухів), а також заявлених за них гравців ФК «Карпати» (Дубове).

Голова Громадської організації «Федерація футболу аматорських команд Тячівського району» Іван Грабар роз’яснив представникам Мукачівського району та іншим членам зібрання, що у районному чемпіонаті виступає об’єднана команда гравців із села Лопухів та смт Усть-Чорна під назвою «Лісоруб-Брустури».

Через технічні причини не було можливості зареєструвати таку назву у Базі даних УАФ. У зв’язку із цим було вирішено дати команді іншу назву – ФК «Брустури» (Лопухів). Іван Іванович також надав рапорти арбітрів районних змагань та підтвердив участь команди у чемпіонаті реєстраційними картками гравців. Щодо гравців із Дубового: згідно Регламенту ФФЗ та Положення Ліги чемпіонів, вони заявлені за всіма правилами.

Після тривалого обговорення та спільної перевірки даних, представники ФК «Кольчино» погодились, що порушень Регламенту не виявлено, і, потиснувши руки, привітали команду «Брустури» (Лопухів) за вихід у півфінал.

Усе ж команду Тячівського району очікує покарання, адже згідно Регламенту ФФЗ зміна назви команди регулюється Радою при голові ФФЗ та супроводжується обов’язковим грошовим внеском. Тож невідповідність назви команди буде розглянута на черговому засіданні КДК ФФЗ.

Ще одне питання порядку денного стосувалось подальшої участі у розіграші турніру команди ФК «Дружба» (Дубрівка), яка не виконала рішення № 13 КДК ФФЗ, але представник Іршавщини запевнив керівництво ФФЗ про обов’язкову сплату боргу 22 листопада (до 14:00).

Під час засідання оргкомітет турніру та члени Ради при голові ФФЗ також ухвалили рішення, що на фінальний матч анулюються усі дисциплінарні санкції.

Зазначаємо, що півфінальні матчі Ліги чемпіонів Закарпаття відбудуться у неділю, 24 листопада, на штучному полі м. Хуст.

ФК «Руське Поле» – ФК «Дружба» (Дубрівка) – початок о 13:00

ФК «Брустури» (Лопухово) – ФК «Зірка» (Лінці) – початок о 15:00

Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.