Троє гравців «Минаю» – у ТОП-33 першого півріччя в першій лізі України

05.12.2019 - 11:22

Вибір зробили журналісти з аналітиками.

ppp

За версією всеукраїнського видання Sport Arena разом з аналітичною компанією Wyscout, троє гравців «Минаю» потрапили до символічної збірної першого півріччя першої футбольної ліги України. У топ-33 – лівий захисник Петро Стасюк, атакувальний півзахисник Анатолій Нурієв та нападник Роберт Гегедош. Притому журналісти й аналітики називали трійку кращих із зазначенням наших футболістів в усіх номінаціях на першій позиції.

У характеристиці Петра Стасюка зазначається, що він встигав і позаду, і попереду, в активі має 83 навіси (найкращий показник серед усіх захисників) та 54 порушення суперників проти нього (це теж перша позиція серед оборонців).

Стосовно Анатолія Нурієва, то зазначається: він – універсальний, агресивний атакувальник, завдав 54 удари (третій показник у чемпіонаті), майстерно виконує штрафні, найкращий пенальтист (7 влучань із 7) тощо.

Роберта Гегедоша вважають найуспішнішим серед новачків ліги. Головна ж перевага нашого нападника – швидкість.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.