ВІДЕО. ФОТО. Чемпіонів та призерів нагородили на Мукачівщині

25.12.2019 - 14:32

22 грудня у приміщені Мукачівської районної ради відбулися урочистості приурочені нагородженню чемпіонів та призерів чемпіонату Мукачівського району з футболу 2019 року.

DSC_2216

Із вітальним словом до присутніх звернулися в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич та радник голови Мукачівської районної ради Віктор Дерев’яник. У своїх промовах вони зазначили, що футбол в нашому районі є пріоритетним видом спорту, а вони як представники влади сприятимуть його розвитку. Вони також привітали всіх присутніх із прийдешніми Новорічно- Різдвяними святами.

Очільник Мукачівської районної федерації Тарас Алмашій у своїй промові зазначив, що цьогорічний футбольний сезон видався успішним. П’ять районних команд гідно представляли Мукачівський район у Першості Закарпаття з футболу, де вже традиційно посіли всі призові місця, а ФК «Колос» (Іванівці) та ФК «Федора Медвідя» (Н. Давидково) стали абсолютними чемпіонами. У районному чемпіонаті брало участь вісім команд, за результатами якого нагороджуватимуть чемпіонів та призерів. Окремо за сприяння у розвитку футболу на Мукачівщині відмітив президентів футбольних клубів, спонсорів та сільських голів. Т. Алмашій також згадав про відкриття Школи футбольного арбітра, вихованці якої вже були залучені до обслуговування районних, обласних та українських футбольних змагань.

Далі настала черга відзначати кращих. Для вручення медалей, грамот, подяк, командних дипломів, індивідуальних призів, футбольної та суддівської форми запрошувалися вже згадані А. Данканич, В. Дерев’яник, Т. Алмашій та О. Корж, начальник відділу молоді та спорту Мукачівської РДА.

Нагородили тренерів юнацьких команд: Василя Козій («Макарьово»), Василя Федака («Колос» В. Лучки) та Йосипа Мучичку («Горонда»).

Подякували президентам футбольних клубів: Ярославу Чопу («Колос» В. Лучки), Миколі Дубу («Кольчино»), Володимиру Бобуському («Горонда»), Володимиру Химичу («Карпати» В. Коропець), Володимиру Делегану («Страбичево») та тренерам Владиславу Генці («Темп» Лавки) і Володимиру Сінчак («Зняцьово»).

Відмітили також тренерів дорослих команд-призерів, віддавши належне Івану Козару («Колос» В. Лучки), Юрію Стецу та В’ячеславу Ганкуличу («Кольчино»), В’ячеславу Почилю («Горонда»).

Призи отримали кращі серед гравців за номінаціями.

Юнаки:

– воротар – Вадим Рибаченко (ФК «Макарьово»);

– захисник – Роман Круцан (ФК «Страбичево»);

– півзахисник – Балог Любомир (ФК «Колос» В. Лучки);

– бомбардир – Володимир Гопонько (ФК «Горонда»).

Дорослі:

– воротар – Віктор Мартин (ФК «Колос» В. Лучки);

– захисник – Владислав Клим (ФК «Колос» В. Лучки);

– півзахисник – Іван Єличек (ФК «Кольчино»);

– нападник – Сергій Орос (ФК «Карпати» В. Коропець);

бомбардир Михайло Добош (ФК «Горонда»).

Команди-призери були нагороджені спортивним інвентарем та футбольними м’ячами, а чемпіони ще й футбольною формою. Суддівською формою були нагороджені також слухачі Школи футбольного арбітра Федерації.

Федерація футболу Мукачівського району,
Фото Анастасія ПЕНЗОВА,
Відео Телекомпанія М-студіо

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.