Михайло Кополовець: «Ніхто не зачиняє дверей до нашого клубу»

20.02.2020 - 22:20

У зимовий період будь-який клуб зазнає чимало змін – підготовчі збори, трансферне вікно: хтось йде, хтось з’являється з новачків. Те саме стосується і ФК «Минай». На жаль, деякі ЗМІ на цьому фоні допускають різні маніпуляції та публікують неперевірену інформацію. Зокрема, щодо того, що «закарпатці масово йдуть із клубу».

71870141_3018696968145859_550385511928168448_o

У зв’язку з цим Інформаційний департамент ФК «Минай» поспілкувався зі спортивним директором ФК «Минай» Михайлом Кополовцем, який зараз із командою на зборах в Сіде. Він відповів на всі питання та розставив крапки над «і»: хто залишив клуб і з якої причини.

– Михайле, у ЗМІ пройшла інформація з приводу того, що команду залишили ряд гравців. Зокрема, чимало вихованців місцевого футболу. Як можеш це прокоментувати?

– Так, деякі футболісти пішли. Але давайте все поясню, щоб не було маніпуляцій зі сторони різних журналістів. Була інформація, що «закарпатці масово йдуть з команди». Пояснюю: ніхто із місцевих вихованців просто так команду не залишив. Зокрема, пішов Василь Беца. На його позиції у нас зараз величезна конкуренція, і якби він залишився, то скоріш за все просто сидів на лавці впродовж другої половині сезону. Тому ми його відпустили, щоб він знайшов собі команду і грав! Щоб здобував собі ігрову практику, щоб прогресував. Що важливо, для нього двері нашого клубу завжди залишаються відкритими. І ми чекаємо, що своєю грою він доведе нам своє місце у складі нашої команди і ми його повернемо. Наприклад, Олексій Шпак перейшов в оренду в хмельницьке «Поділля». Сподіваємось, що він буде там грати і стане сильнішим. Те саме стосується голкіпера Андрія Черепка. Хлопцю 23 роки і він поки третій воротар у команді – все таки, Попович і Кулініч дуже сильні конкуренти. А ми хочемо щоб Черепко грав, прогресував, здобував досвід. Зараз шукаємо йому клуб, який його орендує на півроку. Як не знайдемо, то залишиться тренуватися з нами. Хто ще пішов? Євген Русин. Та сама ситуація – поки програє конкуренцію на своїй позиції, тому також хай здобуває досвід в іншій команді. Пішов ще Яромир Лобода. Ось така ситуація. Хочу заспокоїти вболівальників і заявити, що теза «закарпатці масово йдуть з клубу» неправильна. Василь Кобін не ворог собі і він виставляє склад з тих гравців, які на сьогодні є найсильнішими в команді. На позиції тих гравців, яких я назвав, є футболісти, які грають краще. І тому він відпустив їх. Насправді кожен мав можливість пограти і проявити себе. У нас чи не єдина команда в чемпіонаті, яка мала найбільшу ротацію гравців протягом сезону. Всі мали шанс. І вони будуть мати його у майбутньому, адже, повторюю, ніхто не зачиняє дверей до нашого клубу. Для прикладу, лідер Першої ліги, львівський «Рух», попрощався з 5 футболістами у це міжсезоння. І це нормальний процес. До речі, відкрию секрет, що скоро ми оголосимо наших новачків і серед них будуть також місцеві вихованці.

– Коли це буде?

– Буквально через пару днів ми повідомимо всім про нових гравців, яких ми підпишемо. І вони нас підсилять. І так, серед них будуть закарпатці. Я завжди говорив, що в нашому клубі в пріоритеті вихованці місцевого футболу, але якщо є футболіст, сильніший за них на цей момент, то саме він буде грати. Це об’єктивно.

– А що можеш сказати з приводу Роберта Гегедоша, який пішов з команди?

– Скажу відверто: він вважає, що переріс цю команду. Захотів піти. Тому ми його і відпустили. Нікого насильно тримати не будемо.

– У соцмережах чимало вболівальників критикували команду за поразки у товариських матчах. Зокрема, коли поступилися «Руху» 0:6…

– Так, ніяких виправдань не шукаємо. Але рахуйте, що це товариська гра і хлопці грали під величезними навантаженнями, адже у нас проходять збори. А ще у нас було чимало гравців на перегляді. Так, прикро. Завжди погано програвати. Це удар для нас, але зациклюватися на цьому не збираємося. Головне зараз – підготувати команду. Кожна така гра – це інформація для тренерського штабу. Аби ми розуміли куди саме нам рухатися.

– Розкажи, які відбуваються збори в Туреччині? В таких умовах наші футболісти ще не тренувалися.

– Так, у нас з’явилася хороша можливість, є всі необхідні умови для тренувань. Працюємо, переглядаємо потенційних новачків. У нас дворазові тренування, багато спарингів запланували. Наш клуб росте з кожним роком. І задачі ростуть. Тому і підхід такий серйозний. У зв’язку з цим і підсилюємо та оновлюємо склад. У нас попереду дуже відповідальні ігри – і 1/4 Кубка, і гра з лідерами Першої ліги. Тому ці збори в Туреччині на трав’яних полях нам дуже потрібні.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.