Призначення арбітрів та делегатів. Зимова першість. 1/8 фіналу

21.02.2020 - 17:24

22 та 23 лютого відбудуться матчі 1/8 фіналу. Призначення арбітрів та делегатів такі.

1493192816-2589

22 лютого

смт Середнє

МФА «Мункач» U-17 (Мукачево) – ФК «Локомотив-Чоп»початок о 13:00

Арбітри: Райда М., Лялюк М., Шопа Т.

Делегат – Плеханов А.М.

ФК «Бобовище» – ФК «Зірка» (Лінці) початок о 15:00

Арбітри: Дьордь Н., Рущак С., Бабич Т.

Делегат – Бобаль М.М.

23 лютого

23 лютого, м. Ужгород, стадіон «Авангард»

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Страйвер» (Ужгород)початок о 13:00

Арбітри: Гарлач І., Волошин В., Шимон Ю.

Делегат – Митровський М.І.

смт Середнє

ФК «Середнє» – МФА «Мункач» U-19 (Мукачево)початок о 15:00

Арбітри: Дребужан С., Николин О., Гомба М.

Делегат – Жига Г.М.

23 лютого

м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Верховина» (Міжгір’я)початок о 13:00

Арбітри: Митровський М., Молнар Р., Горгош М.

Делегат – Ряшко М.М.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Карпати» (Дубове)початок о 15:00

Арбітри: Вовчанський І., Касаткін А., Рущак С.

Делегат – Кувік І.О.

м. Хуст, стадіон «Карпати»

ФК «В. Копаня» – ФК «Вільхівці»початок о 13:00

Арбітри: Рошко О., Кочетов В., Мучичка Й.

Делегат – Зайтлер Л.С.

ФК «Боржавське» – ФК «Хуст»початок о 15:00

Арбітри: Котубей П., Яцкович А., Гал А.

Делегат – Шиц І.Т.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.