ФОТО. Ужгородські футболістки зіграли товариський матч із литовками

21.02.2020 - 19:51

Незважаючи на непогоду, зустріч видалася результативною.

DSC_5571

…Перший. Товариський. Міжнародний. У непогоду. І в бій ідуть тільки дівчата. В Ужгороді вихованки місцевих шкіл зіграли спаринг-матч із командою вищої ліги чемпіонату Литви «Утеніс» (Утена). Як зазначив Арунас Растеніс, головний тренер команди гостей, років 7 тому він ще із хлопцями брав участь у турнірі в Берегові. А тепер ось вирішив знову приїхати до нашої області – провести збори із жіночою командою. Так, вийшов на ужгородок і запропонував зіграти товариський поєдинок.

Усупереч холодній погоді з мокрим снігом і вітром матч видався цікавим та сподобався його учасницям. Ґрета Ґужаускайте, гравчиня «Утеніса», зазначила, що було комфортно грати, оскільки суперники виявилися приблизно однакового рівня. Своєю чергою, Анастасія Лукачина, футболістка ЗОДЮСШ (Ужгород), відзначила: зустріч була хвилюючою ще й у зв’язку з міжнародним статусом поєдинку.

З усім тим команди дійсно виявилися гідними одна одної. І в першому таймі продемонстрували результативний та рівний футбол. Як наслідок, – 2:2. Притому господарки вели 2:0 завдяки влучним ударам Вікторії Рапи й Ірини Волошин.

Після перерви більше фізичних сил виявилося в гостей. А ще наша команда до матчу з литовками не тренувалася на великому полі. І провела на «штучці» «Авангарду» більше звичного – повноцінні два тайми по 45 хвилин. Як зауважила Кристина Костевка, тренер-гравець ФК «Ужгород», навіть у чемпіонаті України закарпатки грали по 30–35 хвилин. А тут одразу таке навантаження. Отож після нічиєї 2:2 в першій «сорокап’ятихвилинці» литовські спортсменки зуміли забити переможний гол і здобути мінімальну вікторію – 3:2. Та найголовніше – обидві команди здобули безцінний ігровий досвід. Досвід міжнародного рівня.