ФОТО. ФК «Сокіл» (Кінчеш) – переможець Зимової першості Ужгородщини

09.03.2020 - 00:01

У неділю, 8 березня, на стадіоні ГСК «Камелот» відбулись заключні матчі Зимової першості Ужгородського району з футболу.

DSC_7391

матч за 3–4 місце

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U-17 – ФК «Олімпік» (Коритняни) – 3:3 (5:3 за пен.).

Першими зіграли зінедіневські юнаки із коритнянським «Олімпіком». Гра видалася досить цікавою. Молоді футболісти із перших хвилин пішли в атаку і забили досить швидкий гол, вони також мали нагоду ще реалізувати моменти.

На перерву пішли із рахунком 3:1. У другому таймі зінедінівці дещо підсіли, а більш досвідчені коритнянці зуміли зрівняти рахунок. Під завісу матчу був призначений пенальті у ворота «Олімпіка» за гру рукою у штрафному майданчику. Гравець ДЮШФ не реалізував одинадцятиметровий, голкіпер виявився на місці. Матч закінчився з нічийним рахунком. У серії пробиття пенальті фортуна була на стороні молодих спортсменів.

Фінал

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 4:3

Зустрічалися за класом майже однакові команди. Срібний призер чемпіонату Ужгородського району та учасник першості області Західної зони.

Уже на перших хвилинах гри «лідери» зі Сторожниці вийшли уперед і ще мали декілька шансів. Проте і «Сокіл» не відсижувався в обороні, а гостро атакував. На перерву команди пішли за рахунком 2:2.

У другому таймі атакувала команда зі Сторожниці, а на контратаках забивала команда Кінчеша. За п’ять хвилин до закінчення матчу рахунок був 4:2. У «Лідера» були моменти, вони зуміли відквитати один м’яч, але на більше не вистачило часу. У підсумку перемога на стороні «Сокола».

Як зазначив голова Федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач: «Команди-учасниці Зимової першості показали хороший та чесний футбол».

Усі команди були нагороджені дипломами, а тренери та президенти грамотами.

Особистими грамотами нагороджені:

– президент ФК «Олімпік» (Коритняни) Роланд Цебер, тренер Микола Калабіга;

– президент УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U-17 Олександр Роман, тренер Олександр Полянський;

– президент ФК «Лідер» (Сторожниця) Тиберій Мальованець, тренер Андрій Пацкан;

– президент ФК «Сокіл» (Кінчеш) Степан Боднар, тренер Іван Криса.

Нагороджені грамотами та призами кращі гравці Зимової першості:

ФК «Лідер» (Сторожниця) – Степан Савко,

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – Іван Корпош,

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U-17 – Юрій Дідо,

ФК «Олімпік» (Коритняни) – Дмитро Зубанич.

За третє місце нагороджено кубком УДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U-17, друге місце у ФК «Лідер» (Сторожниця), а переможець – ФК «Сокіл» (Кінчеш).

Нагородження проводив голова Федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач та його заступник Василь Хмельницький.

Федерація футболу Ужгородського району щиро вдячна за матеріальну підтримку районної влади у проведенні турніру.