У футбольних колах Закарпаття дотримуються правил карантину

18.03.2020 - 16:55

Принаймні про це засвідчило експрес-опитування нашого сайту.

kar

Так, наставник ФК «Вільхівці» Ю.Бучок зазначив, що гравцям дані індивідуальні завдання з акцентом на фізичні навантаження, зокрема біг. «Водночас найбільше турбує невизначеність ситуації. 2–3 тижні можна потерпіти. А якщо карантин продовжать? Важко щось планувати наперед», – зізнався Юрій Георгійович.

Розпустили команди й МФА «Мункач» та «Середнє». Наставник мукачівців Віктор Ряшко зазначив, що футболістам дано завдання індивідуально підтримувати форму. У такому само режимі поки перебуває й переможець Зимової першості. «Є постанова, потрібно її виконувати. Водночас сказав хлопцям, щоб підтримували форму, бігали індивідуально кроси вдома», – додав у телефонній розмові й наставник представника Ужгородщини Іван Ковач. Інший Іван Ковач, тренер ФК «Бобовище», зауважив: «Ми практично від завершення виступів у Зимовій першості не тренуємося. Навіть якби не було карантину, то не займалися б. Адже спортзал – на ремонті. А хлопці до 19:00 працюють. Тому тільки зі збільшенням світлового дня зможемо тренуватися. Головне, звичайно, щоб першість стартувала за графіком».

Загалом наставники переконані: футбол почекає в будь-якому разі, поки карантин. Адже команди грають для вболівальників. А раз не можна збиратися на масові заходи, то доведеться почекати.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.