ФОТО. Василь Гомонай – голова асоціації футболу обласного центру

24.07.2020 - 20:16

Федерацію футболу міста Ужгород перейменували в АФУ.

В Ужгородській міській раді завершила свою роботу звітно-виборча конференція Федерації футболу міста Ужгород. Її відкрив член виконкому ЗАФ Степан Селменський.

DSC_1938

З’ясувавши питання легітимності кворуму та обравши президію, учасники обрали голів і членів мандатної, лічильної, редакційної комісій та секретаріату. Відтак затвердили порядок денний та перейшли до його розгляду. Щоправда, перед тим хвилиною мовчання вшанували відомого мукачівського тренера Віктора Ряшка, який нещодавно загинув в автокатастрофі, та всіх померлих із футбольної сім’ї за звітно-виборчий період.

Далі присутні заслухали звіт голови ГО «Федерація футболу м. Ужгород» Віктора Качура. Віктор Миколайович відзначив не лише позитиви в роботі, а й недоліки. Крім того, наголосив: уже 10 років очолює ФФмУ, а тому настав час обрати нового керівника, який би з новою енергією продовжив розвивати футбол в обласному центрі.

На звітно-виборній конференції були присутні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран. Вони вітали учасників форуму, подякували В.Качуру за виконану роботу, наголосили на важливій ролі розвитку футболу в обласному центрі й висловили впевненість, що новообраний голова продовжить цю добру справу.

У другому питанні розглянули зміну найменування ГО «Федерація футболу м. Ужгород», зміни до статуту та затвердження нової редакції статуту. Зокрема, відповідно до рекомендацій УАФ та зміни назви ФФЗ на ЗАФ учасники зібрання також перейменували ФФмУ на АФУ – Асоціацію футболу Ужгорода.

Потім настала черга обирати голову вже АФУ. Свої кандидатури висунули Василь Гомонай та Максим Селменський. Останній зняв свою кандидатуру. Отож програму кандидата оприлюднив лише Василь Васильович, наголосивши на юридичних питаннях, інформаційній діяльності, необхідності розвивати дитячий, жіночий, аматорський, ветеранський футболи, футзал, мініфутбол, інфраструктуру, міжнародні зв’язки, готувати нових арбітрів та бажанні мати в обласному центрі команду першої ліги. Для всього цього є можливості. Головне, щоб відступила пандемія коронавірусу.

Схоже, такий підхід учасникам конференції сподобався, бо вони одноголосно обрали заступника міського голови Ужгорода В.Гомоная головою АФУ. Крім того, заступниками останнього обрали Віктора Качура, Петра Миляна та Максима Селменського, який також буде виконавчим директором Асоціації футболу Ужгорода.

Затвердили й 7 членів виконкому. Ними стали: Василь Гомонай, Віктор Качур, Максим Селменський, Петро Милян, Йосип Шитєв і Степан Селменський. Також проголосували й за оприлюднений список голів постійних комітетів. Зокрема останні очолили:

контрольно-дисциплінарний – Антон Зелінський,

апеляційний – Володимир Олашин,

із проведення змагань – Петро Милян,

арбітрів – Михайло Митровський-молодший,

дитячо-юнацького футболу – Микола Фанта,

із питань стадіонів та безпеки проведення змагань – Віктор Качур,

ветеранського футболу, ЗМІ та міжнародних зв’язків – Степан Селменський,

жіночого футболу – Анастасія Пензова,

мініфутболу та футзалу – Олександра Терембець,

секретаріат – Йосип Шитєв.

Було прийнято також відповідну постанову:

ПОСТАНОВА

Звітно-виборчої конференції Громадської організації

«Федерація футболу м. Ужгорода»

м. Ужгород                                                                                                           24 липня 2020 р.

Заслухавши та обговоривши звіт голови Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» за звітний період, конференція відзначає:

– діяльність міської федерації щодо проведення заходів з футболу за звітний період не велася на належному рівні. Не проводився чемпіонат міста, Кубок. Однак слід зазначити, що всі традиційні турніри з мініфутболу, заплановані календарем, були проведені;

– добре зарекомендувала себе Ужгородська футзальна ліга, яка вийшла на всеукраїнський рівень і щорічно збирає велику кількість команд та уболівальників;

– у 2019 році було проведено багато футбольних турнірів серед ветеранів, зокрема міжнародні, та відкритий чемпіонат міста;

– в Ужгороді з’явився професійний клуб (ФК «Ужгород»), який розпочав свої виступи в другій лізі України;

– СДЮСШОР Ужгород (чотирма віковими категоріями) на належному рівні представляє обласний центр у ДЮФЛ України. Ужгородська ДЮСШ-1 та ДЮФК «Олімп» беруть участь в обласному ДЮФЛ;

– добре себе зарекомендувала Ужгородська школа молодого арбітра;

– до позитивних моментів слід віднести покращення інфраструктури стадіонів м. Ужгород, безпеки проведення змагань та комфортних умов для вболівальників;

– проведена робота з підвищення кваліфікації тренерів.

Незважаючи на позитивні моменти, виникає чимало невирішених питань:

– організація проведення чемпіонату, Кубка та інших традиційних змагань серед аматорських команд;

– є чимало зауважень до поведінки окремих гравців та офіційних представників команд під час проведення футбольних матчів;

– недостатня кількість змагань проводиться серед дитячих аматорських колективів.

Із метою усунення недоліків та продовження роботи з розвитку футболу м. Ужгорода звітно-виборча конференція

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Роботу Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» за звітний період уважати задовільною.

2. Звіт голови Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» затвердити.

3. Внести зміни до Статуту Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» згідно з рекомендацією Української асоціації футболу, а саме:

– змінити найменування об’єднання з Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» на Громадську спілку «Асоціація футболу Ужгорода», скорочене найменування – ГС «АФУ»;

– затвердити нову редакцію Статуту Громадської спілки «Асоціація футболу Ужгорода»;

– учинити всі необхідні дії з метою державної реєстрації зміни найменування організації, нової редакції статуту;

– установити, що всі адміністративно-розпорядчі, внутрішньо-регламентні, інші керівні та нормативні документи Громадської організації «Федерація футболу м. Ужгорода» автоматично продовжують діяти в Громадській спілці «Асоціація футболу Ужгорода».

4. Визначити пріоритетними напрямками в діяльності Громадської спілки «Асоціація футболу Ужгорода»:

– зміцнення співпраці з обласною федерацією футболу, асоційованими членами міської федерації, покращити співпрацю із сусідніми країнами для подальшого розвитку футболу в м. Ужгород;

– подальший розвиток інфраструктури;

– розвиток дитячо-юнацького, аматорського та професійного футболів.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.