«Авангардна» перемога «Миная»

07.08.2020 - 23:01

Команда з Ужгородщини за крок від прем’єр-ліги.

DSC_5408

…З одного боку, міцний середняк «Авангард» не був мотивованим на гру так, як його суперник. З іншого, цього сезону краматорці грали останній поєдинок у рідних стінах, а минайці зробили великий переїзд на інший кінець України. Та й спека була неймовірна!

І все ж гості забезпечили собі потрібний результат. Підопічні Василя Кобіна як слід налаштувалися на візаві й заслужено перемогли. Уже до перерви фактично справу вдалося зробити. Ближче до кінця першого тайму Анатолій Нурієв влучив у бокову стійку, шкіряний відскочив до Рустама Ахмедзаде, і той відкрив рахунок.

Після перерви Василь Кобін увів свіжі сили з акцентом на атакувальні дії. І в середині другої «сорокап’ятихвилинки» після пасу Петра Стасюка Данило Книш зробив 2:0 на користь «Миная». Потім могли забити і господарі, і гості, та рахунок не змінився. Отож нашому представникові в першій лізі до прем’єр-ліги та медалей першої ліги залишилося зробити один крок – упевнено виступити й забезпечити потрібний результат у домашньому матчі з «Волинню».

«Авангард» (Краматорськ) – «Минай» – 0:2 (0:1)

Краматорськ. Стадіон «Авангард». 7 серпня. 35 градусів тепла. Сонячно.

Голи: Рустам Ахмедзаде, 39; Данило Книш, 65.

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

Попередження: Олександр Цибульник, 49; Володимир Близнюк, 90+1.

Авангард: Артур Денчук, Олександр Цибульник, Дмитро Сидоренко, Ілля Брюхов, Владислав Дворовенко, Юрій Сеницький (Ярослав Плечій, 80), Микита Полюлях, Олексій Лобов, Віталій Собко, Іван Матяж, Ігор Кірієнко (Андрій Дедяєв 55).

Головний тренер: Олександр Косевич.

Минай: Андрій Попович, Олександр Маткобожик, Роман Никитюк (Олег Допілка, 62), Максим Жичиков, Петро Стасюк, Артур Карноза (Олександр Глагола, 46), Олег Голодюк (Данило Книш, 46), Андрій Ткачук, Олексій Шпак, Анатолій Нурієв, Рустам Ахмедзаде (Василь Пиняшко, 62).

Головний тренер: Василь Кобін.