ФОТО. Товариський матч виявися дербі

20.08.2020 - 22:37

ФК «Ужгород» у спарингу зіграв унічию з ФК «Мункач».

DSC_3827

На рідному стадіоні «Авангард» ужгородці знову зіграли товариську зустріч із мукачівцями. Схоже, гості вирішили серйозно дати бій суперникові й у такий спосіб реабілітуватися за попередні 0:5. І це вдалося.

Перший тайм був більш-менш рівним. Нагоди відзначитися були в обох команд. Господарі навіть поцілили в стійку. Та все ж до перерви Іван Станкович зумів вивести «Мункач» уперед.

У другому таймі Підопічні Володимира Васютика стали більше контролювати м’яч. Зрештою, Віктор Ряшко зрівняв рахунок.

У кінці зустрічі пристрасті суперництва дещо підвищили градус. Ужгородці навіть залишилися в меншості через вилучення за грубий підкат Максима Минайленка. Підопічні Віктора Яічника могли реалізувати більшість, та забракло влучності завершальному ударові в останній атаці. Отож нічия 1:1.