ФОТО. ФК «Ужгород» здобув другу перемогу поспіль

11.09.2020 - 22:09

Хоч на Закарпаття приїхав украй непростий суперник.

IMG_7256

Судіть самі: свого часу ФК «Діназ» (Вишгород) отримав бронзову медаль УЄФА в номінації «Кращий аматорський футбольний клуб Європи», а за підсумками попереднього сезону ця команда – одна з кращих уже в другій українській лізі. У стартовому ж турі нинішнього чемпіонату впевнено здолала чернівецьку «Буковину» – 5:1.

Та ужгородці серйозно підготувалися до зустрічі й уже на четвертій хвилині зусиллями Адріана Пуканича (ударив у правий від воротаря кут) відкрили рахунок. Далі господарі свідомо віддали ініціативу суперникові з надією, що той відкриється, та відповідно з розрахунком перехоплювати м’яч і відповідати небезпечними атаками.

Представник Київщини особливо помилок не робив. Зрештою, і закарпатський колектив надійно грав у захисті, хоч кілька хороших нагод для взяття воріт діназівці мали. Та або не вистачило точності, або надійно у воротах грав Михайло Готра. Зокрема, на 38 хвилині наш «кіпер» відмінно зреагував на штрафний, хоч шкіряного й підстрахувала ще й поперечина.

Після перерви підопічні Володимира Васютика тактики не змінили: акцент на захист власних воріт, а також за нагоди тут же переходити до наступальних дій. І на 72 хвилині Адріан Пуканич знову забив, цього разу головою – 2:0. Психологічна перевага опинилася на боці господарів. І хоч гості на 89 хв. сквитали гол завдяки реалізованому пенальті (відзначився Артем Марченко), проте вікторія вже впевнено дивилася в бік закарпатців.

2:1 – друга поспіль перемога ФК «Ужгород»!

ФК «Ужгород» – ФК «Діназ» – 1:2 (1:0)

Ужгород. Стадіон «Авангард». 11 вересня. 29 градусів тепла. Сонячно.

Голи: Адріан Пуканич, 4, 72 – Артем Марченко, 89+.

Арбітр: Василь Файда (Львів).

Попередження: Василь Беца, Андріан Пуканич, Стефан Федак – Валентин Корешков.

ФК «Ужгород»: Михайло Готра, Василь Беца, Дмитро Сартіна, Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Віктор Ряшко (Володимир Дуран, 90+1), Юрій Чонка (Ігор Вагін, 36), Адріан Пуканич, Стефан Федак, Вадим Ференцик (Павло Тищук, 62), Денис Скотаренко.

Тренер: Володимир Васютик.

ФК «Діназ»: Іван Крикнін, Валентин Корешков, Святослав Грабчак (Захар Добровольський, 46), Олександр Гарбар, Володимир Дмитренко, Денис Петренко, Євген Чепурненко, Олексій Бриженко (Артем Бафталовський, 60), Антон Брижчук (Артем Марченко, 75), Вадим Бовтрук, Ігор Кірієнко.