Кубок Закарпаття. Огляд півфінальних матчів

23.09.2020 - 21:23

Остання пара змагань за почесний трофей визначилася тільки за допомогою серії пенальті.

IMG_9590

ФК «Хуст» – ФК «Поляна» – 1:1, за пенальті 1:4

Голи: Вадим Веселовський, 6 – Володимир Варваринець, 18.

Післяматчеві пенальті: Ігор Тихиєнко (-), Владислав Микуляк (+), Михайло Фляшко (-), – Володимир Варваринець (+), Іван Русин (+), Руслан Соскида (+), Андрій Русин (+).

Попередження: Роберт Пилип, 14; Ігор Тихиєнко, 43; Вадим Веселовський, 68; Володимир Корнутяк, 81 – Іван Русин, 14; Мирон Гулович, 59; Володимир Варваринець, 72; Михайло Власик, 72; Едуард Мельник, 79.

Команди показали тактично грамотний і комбінаційно зрілий футбол. Такий матч цілком прикрасив би і фінальний поєдинок.

У першому таймі суперники обмінялися практично швидкими й гарними голами. Після перерви безкомпромісний характер зустрічі не згасав. Обидва учасники гри по черзі атакували. Добре організовані дії в нападі, здавалося, ось-ось принесуть комусь дивіденди. Та в підсумку нічия 1:1 так і не змінилася. А в серії одинадцятиметрових влучнішими виявилися полянці.

Особлива радість була у Володимира Варваринця, адже у свій день народження він двічі розписався у воротах суперника.

ФК «Середнє» – «Бужора» (Іршава) – 2:2, за пенальті 4:3)

Голи: Іван Ковач, 21+; Віталій Медведєв, 76 – Мирослав Мудра, 33; Іван Бандурович, 37.

Післяматчеві пенальті: Іван Ковач (+), Мирослав Скрип (+), Віталій Медведєв (+), Іван Ільчук (-), Едгард Русин (+) – Мирослав Мудра (+), Іван Веждел (+), Олексій Хоменко (-), Володимир Староста (+), Іван Бандурович (-).

Попередження: Іван Ковач, 57; Юліан Козуб, 57; Едгард Русин, 66; Владислав Сердюк, 78 – Станіслав Кохан, 20; Іван Бандурович, 57; Мирослав Мудра, 79.

І ця зустріч порадувала. Вона була поєдинком рівних команд, які налаштовувалися тільки на перемогу.

Номінальні господарі першими відкрили рахунок із пенальті, та ще до перерви бужорці змогли вийти вперед. А в другому таймі середнянці зрівняли рахунок і перевели гру в післяматчеві 11-метрові. Як виявилося, недаремно…

Отже, у фіналі Кубка Закарпаття зустрінуться «Середнє» і «Поляна». Про місце й час проведення завершального поєдинку в змаганні за почесний трофей повідомимо додатково.