Чемпіонат області. Вища ліга. 6 тур. Огляд матчів

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Хуст» – 1:1

Голи: Михайло Чедрик, 14+ – Владислав Микуляк, 41.

Попередження: Роман Петречко, 18; Назарій Багатлін, 20; Ерік Віщак, 69 – Владислав Сидоренко, 14; Володимир Корнутяк, 37; Михайло Фляшко, 59; Юрій Галай, 61; Роберт Пилип, 69; Ігор Тихненко, 90+1.

Вилучення: Назарій Багатлін, 35 (друге попередження).

Бойова зустріч, у якій відчувалося, що суперничають лідери чемпіонату. Ніхто не хотів поступатися. Велика кількість карток аж ніяк не свідчить про грубість футболістів у поєдинку. Швидше фоли – наслідок необережних дій, які були спричинені погодними умовами. Напередодні випав дощ, поле стало слизьким. Це першкоджало командам грати чисто.

У першому таймі суперники обмінялися голами, а після вилучення у виноградівців, звісно, ініціатива перейшла до хустян. Хоч у другому таймі був відрізок, коли хвилин 5-7 севлюшці в меншості захопили ініціативу. А на «виході» – нічия. Вона більше на руку підопічним Івана Шанти, які завдяки виїзному балу нагорі турнірної таблиці випередили команду з Мукачівщини.

ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – ФК «Вільхівці» – 4:3

Голи: Ярослав Томашевський, 15; Михайло Лозинець, 16; 89 – Володимир Товт, 14 (автогол); Олександр Грицькевич, 60, 90+2; Василь Габор, 80+.

Команди зіграли в коректний футбол, а тому арбітрові зустрічі не довелося вдаватися до карткових покарань. У першому таймі гості примудрилися за три хвилини пропустити три голи. Натомість господарі вдосталь реалізували свою перевагу.

Після перерви «Ф. Медвідя-Бобовище» двічі влучило в бокову стійку, мало ще шанси для взяття воріт. Створювали моменти й гості. А найгарячішою виявилася кінцівка зутрічі, коли суперники за 12 хвилин тричі розпочинали з центра поля. У підсумку результативна перемога новодавидківців і місце в трійці лідерів. А ось «Вільхівці» залихоманило. Команда з Тячівщини в останніх 4 турах спромоглася взяти тільки одне очко.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Поляна» – 0:2

Голи: Володимир Варваринець, 43; Руслан Соскида, 83.

Попередження: Микола Вішован, 3 – Едуард Мельник, 38; Євген Русин, 69; Михайло Власик, 73.

Полянці в гостях продемонстрували хорошу реалізацію і в кожному з таймів забили по одному голу. Притому надійно відіграли в обороні й здобули заслужено три очки.

ФК «Середнє» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:3

Голи: Іван Ільчук, 23 (автогол); Мирослав Скрип, 81 (автогол); Віталій Медведєв, 89 – Сергій Яцкулинець, 75.

Попередження: Іван Ільчук, 36; Едгард Русин, 48 – Петро Кляп, 13; Василь Кормош, 65.

Загалом це була гра рівних суперників. Просто молодій команді господарів не вистачало зіграності, а ось досвідчений іршавський колектив ще повинен вийти на свої кращі фізичні кондиції. А перемогли гості, які краще реалізовували створене. До того ж середнянцям відверто не пощастило, адже два голи вийшли у свої ворота…

Результативність туру – 3,75. Друге коло на своєму старті продовжує радувати непедбачуваністю. Маємо нову трійку лідерів: команди Хуста, Н.Давидкова та Іршави. Утім, на п’яти їм наступають виноградівці й полянці. А ось рахівці, вільхівці й середнянці поки намагатимуться залишити зону аутсайдерів.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

4 відповіді до “Чемпіонат області. Вища ліга. 6 тур. Огляд матчів”

1. Вукс :

ЧОГО НЕ ПИШИТЕ, ЩО побили суддю Гарлача місцеві фанати? чи ще не дали дозволу таке писати?