Чемпіонат області. Вища ліга. 7 тур. Огляд матчів

10.10.2020 - 19:46

Із розгромними сенсаціями.

IMG_9106

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 6:0

Голи: Іван Качур, 3, 52, 61; Мирослав Мудра, 25; Сергій Яцкулинець, 47; Іван Бандурович, 90+1.

Попередження: Іван Бандурович, 53; Сергій Яцкулинець, 73; Василь Русин, 80 – Юрій Мешко, 51; Себастьян Феєр, 68; Ерік Віщак, 88.

Уже з перших хвилин, коли господарі створили кілька хороших моментів для взяття воріт, стало зрозуміло, що в матчі іршавці покажуть справжні футбольні зуби і як господар гратимуть першим номером. Так і сталося.

Підопічні Івана Білака, до речі, виноградівця (!), уже до перерви вели 2:0. А в другому таймі гості пропустили швидкий гол і доволі несподівано посипалися. Отож цілком закономірна й доволі історична перемога «Бужори», яка неймовірно діяла самовіддано. А що були хороші футбольна атмосфера, поведінка вболівальників, осіння погода, то це тільки прикрасило матч.

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – 3:2

Голи: Руслан Соскида, 14; Володимир Варваринець, 60; Степан Стегура, 66 –Едгард Русин, 11; Віталій Медведєв, 90.

Попередження: Мирослав Скрип, 35; Микола Джанда, 66; Іван Ковач, 86 (усі – «Середнє»).

Обидві команди продемонстрували хороший футбол. Ос тільки гостям не вистачило для хоч би нічийного рахунку кращої реалізації. Утім, вони грали до кінця. Наслідком цього й став гол в останню хвилину основного часу. Полянці ж традиційно вдома показали всю спортивну агресію попереду. А головне – утілювали її в забиті м’ячі усе ж краще за суперника.

ФК «Вільхівці» – СК «Карпати» (Рахів) – 5:0

Голи: Іван Скунзяк, 25; Олександр Грицькевич, 45; Володимир Товт, 81; Юрій Мушка, 84; Євгеній Лукіяник, 88.

Попередження: Володимир Товт, 63.

Незважаючи на рахунок, гра видалася цікавою. До першого пропущеного м’яча гості повинні були реалізовувати два виходи один в один. Та цього не сталося. Не забиваєш ти – забивають тобі. Отож «Карпати» до перерви пропустили двічі, один із голів – у роздягальню.

А наприкінці матчу, десь в останні 15 хвилин, підопічні Андрія Панасюка лишилися в меншості. Іван Микуличинський отримав ушкодження. А на заміні був тільки один гравець, якого вже гості використали. «Вільхівці» сповна скористалися чисельною перевагою, відвантаживши рахівцям три голи за вісім хвилин.

ФК «Хуст» – ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – 1:0

Голи: Роберт Пилип, 63.

Попередження: Володимир Корнутяк, 66 – Андрій Мерцин, 75.

Вилучення: Владислав Сидоренко, 72 (за позбавлення очевидної гольової можливості).

Матч видався принциповим, як і слід було очікувати в грі з участю лідерів. Обидві команди мали шанси на успіх. Зокрема, до перерви хороший штрафний гостей потягнув воротар хустян. А в другому таймі підопічні Івана Шанти змогли відкрити рахунок. І хоч залишилися в меншості через вилучення Владислава Сидоренка, та все ж окрилені успіхом довели поєдинок до мінімальної, однак перемоги.

Результативність туру – 4,25. Та головним, звичайно, є не це. Насамперед сенсацією стала неймовірна перемога «Бужори» над «Севлюшем». Приємно вразили й «Вільхівці», які в останніх матчах не могли віднайти своєї гри. І без сумніву, зміни в першій трійці додають інтриги. Друге коло обіцяє бути спекотним!