«Минай» на виїзді зіграв унічию з «Колосом»

25.10.2020 - 20:46

Результативні 2:2  засвідчили й про впевнені дії підопічних Василя Кобіна.

DSC_0629

Обидві команди продемонстрували жагу до результату й відповідно безкомпромісний футбол. Матч із учасником Ліги Європи для підопічних Василя Кобіна складався добре. Вони двічі вели, але трішки не вистачило зберегти переможний результат.

Ближче до середини тайму суперники обмінялися швидкими голами. Анатолій Нурієв реалізував пенальті, але за 2 хвилини Вадим Мілько встановив 1:1.

Той же «Нура» мав виводити свою команду вперед ще до перерви, коли в захисті наварили каші оборонці господарів. Та хороший шанс було змарновано.

У другому таймі «Минай» знову вийшов уперед. Зі штрафного навісив Тарас Саків. Антон Шиндер відгукнувся – 2:1. Утім, «Колос» тут же результативно відповів зусиллями  Мамаду Ламіна Данфи – 2:2.

Кінцівка видалася напрочуд гострою. У ній ближчими до успіху були саме минайці. Та все ж результативна нічия залишилася. Теж непогано! Притому гості вперше в УПЛ забили два м’ячі в одному матчі. Та ще й у гостях!

Українська прем’єр-ліга. 7 тур

«Колос» – ФК «Минай» – 2:2 (1:1)

Ковалівка. Стадіон «Колос». 25 жовтня. 13 градусів тепла. Дощ.

Голи: Вадим Мілько, 19; Мамаду Ламін Данфа, 63 – Анатолій Нурієв, 17+; Антон Шиндер, 62.
Арбітр: Олександр Шандор (Львів).
Попередження: Володимир Лисенко 31; Вадим Мілько 40; Євген Селезньов 78; Олег Ільїн 78; Микита Кравченко, 82 – Міслав Матіч, 28; Данило Книш, 74; Антон Шиндер, 77; Анатолій Нурієв, 86.

«Колос»: Владислав Кучерук, Максим Максименко (Олег Ільїн, 46), Володимир Лисенко (Євген Селезньов, 59), Євген Смирний (Євген Ісаєнко, 59), Віталій Гавриш, Вадим Мілько, Олександр Чорноморець, Денис Костишин (Мамаду Ламін Данфа, 46), Микита Кравченко, Владислав Ємець, Андрій Богданов (Євген Задоя, 79).

Тренер: Руслан Костишин.

ФК «Минай»: Антон Каніболоцький, Тарас Саків, Анатолій Нурієв, Данило Книш (Денис Кожанов, 76), Антон Шиндер (Рустам Ахмедзаде, 81), Василь Пиняшко (Олександр Маткобожик, 81), Шеммі Маємбе, Андрій Ткачук, Міслав Матіч (Максим Лопирьонок, 65), Олександр Сніжко (Олег Голодюк, 65), Кирило Меліченко.

Тренер: Василь Кобін.