Чемпіонат області. Вища ліга. 10 тур. Огляд матчів

31.10.2020 - 19:21

Команди нудьгувати вболівальникам не дають!.

IMG_9086

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Карпати» (Рахів) – 6:2

Голи: Михайло Реплюк, 11; Даніель Баник, 40; Михайло Чедрик, 83, 85+, 87 Юрій Шіман, 49; Василь Титор, 74; Микола Романюк, 90 (автогол).

Попередження: Роман Петречко, 63; Олексій Остафійчук, 81 – Юрій Шіман, 32; Владислав Чундак, 62; Юрій Ковач, 87.

Після читирьох турів переможного голоду виноградівці нарешті виграли. Правда, не все так і просто складалося. До 83 хв. ще була нічия 2:2, але потім блискавичний хет-рик Михайла Чедрика й автогол суперника на останній хвилині забезпечили господарям комфортну вікторію.

ФК «Ф.Медвідя-Бобовище» (Н.Давидково) – ФК «Середнє» – 4:3

Голи: Андрій Мерцин, 48; Роман Мідянчик, 59, 78; Річард Шольц, 84 – Валерій Роля, 12, 50; Іван Ковач, 19.

Попередження: Едуард Русин, 20 («Середнє»).

Вилучення: Едуард Варга, 18 («Ф.Медвідя-Бобовище»; позбавлення очевидної гольової можливості з навмисною грою руками по м’ячу).

Для гостей складалося добре все в першому таймі: вилучення в суперника, два м’ячі без відповіді. Та, схоже, середнянці зарано повірили в успіх. І новодавидківці поступово призвичаїлися до гри в меншості, а наприкінці зустрічі ще й вирвали вольову перемогу.

ФК «Хуст» – ФК «Бужора» (Іршава) – 0:4

Голи: Олексій Хоменко, 42; Іван Качур, 50, 83; Михайло Полянський, 67.

Попередження: Віталій Кузнєцов, 12; ІгорТихненко, 16; Владилав Микуляк, 77 (усі – «Хуст»).

Що й казати: несподіваний результат. До перерви господарі пропустили під завісу тайму та, здавалося, у другому таймі надолужать. Але іршавці впіймали свою гру й ще тричі розписалися у ворота хустян.

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – 2:1

Голи: Іван Куцин, 28, 44 – Іван Русин, 61.

Попередження: Володимир Ликаченко, 63; Едуард Нергеш, 67; Павло Кривка, 76 – Валентин Великий, 68.

Непоступливе протистояння, у якому краща реалізація та рідні стіни допомогли «Вільхівцям» здобути важливу перемогу.

Що ж, команди нудьгувати вболівальникам не дають! Цікаві результати, зміни в першій трійці, загалом загострення за потрапляння в медалеву зону, сенсація в Хусті… Буде що запам’ятати в турі. Результативність останнього – 5,5.