Чемпіонат області. Вища ліга. 14 тур. Огляд матчів

04.12.2020 - 15:57

У головному футбольному дивізіоні краю розставлено останні акценти сезону. І вони виявилися напрочуд безкомпромісними.

IMG_9053

Правда, половина матчів не відбулася. Утім, ті, які все ж зіграно, принесли чимало емоцій із безкомпромісним духом суперництва.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:1

Голи: Юрій Віщак, 55 – Іван Веждел, 73.

Попередження: Василь Куделко, 9; Яромир Лобода, 35; Олександр Ковчар, 67; Назар Багаткін, 79 – Іван Бандурович, 30; Андрій Ломага, 36; Іван Бровдій, 63; Мирослав Будра, 85.

Загалом «Севлюш» діяли краще, та на іршавців більше тиснув результат. Їм потрібно було не програти, щоб не залежати від виїзного поєдинку хустян. І підопічні Івана Білака свого досягли. У першому таймі голів не було, а ось після перерви господарі відкрили рахунок зусиллями Василя Куделка. І все ж ударом у ближній кут Іван Веждел установив таку бажану для своєї команди нічию. Отож бужорці їхали додому з чемпіонським настроєм. Не залишиться без нагород і  виноградівський колектив. Адже теж у складному для себе сезоні зумів стати третім.

ФК «Середнє» – ФК «Поляна» – матч не відбувся

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці» – матч не відбувся

ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – ФК «Хуст» – 1:1

Голи: Річард Шольц, 47 – Вадим Веселовський, 80.

Попередження: Річард Шольц, 70 – Владислав Хайнас, 32; Максим Кодря, 59.

І ще одна гра, у якій сталися два голи й зафіксовано нічию 1:1. І знову ж: перший тайм без забитих м’ячів. Одразу на початку другої «сорокап’ятихвилинки» господарі відначилися, та ближче до завершення матчу в гостей спрацювала заміна. У підсумку – 1:1. Хустяни змогли здобути срібні нагороди в чемпіонаті, а ось новодавидківцям зовсім трішки не вистачило до медалевого подіуму.

Що ж, важкий сезон завершено. Маємо сформовану трійку призерів. Утім, турнірна таблиця набуде остаточного вигляду пізніше, коли буде враховано всі технічні результати, викликані неявками команд на матчі. З іншого боку, обласний футбол на вакації ще не йде! У Дерцені 11 грудня, тобто через тиждень, відбудеться поєдинок за Суперкубок Закарпаття між ФК «Середнє» та ФК «Бужора» (Іршава). Тоді й почнемо підбивати остаточні підсумки сезону-2020.