Зимова першість Закарпаття-2021. Огляд недільних матчів 1/8 фіналу

Сьогоні було зіграно завершальні 6 поєдинків.

163408567_4056903374359752_5319701092172045373_o

м. Ужгород, стадіон «Авангард»

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Локомотив-Чоп» – 4:1

Голи: Микола Джанда, 23+; Валерій Роля, 55; Юліан Козуб, 74; Віталій Медведєв, 78 – Анатолій Павліш, 71.

Попередження: Микола Джанда, 40.

Об’єктивно «Медея» на сьогодні сильніша за чопську команду, що продемонструвала й звітна гра. До перерви, щоправда, підопічні Івана Ковача зуміли відзначитися тільки з пенальті, та в другому таймі покращили реалізацію, хоч могли забити й більше. Утім, залізничники теж намагалися шукати щвстя біля воріт суперника. І таки вдалося оформити гол престижу.

с. Дерцен, спортивна база МФА

ФК «Бужора» (Іршава) – МФА «Мункач» (Мукачево) 0:3

Голи: Михайло Хміль, 50; Віталій Фарасєєнко, 67; Віталій Трачук, 75.

Попередження: Іван Качур, 60 – Марк Когутка, 67.

Перші 25 хв. на полі тривало рівне суперництво, а далі краща фізична готовність «Мункача» почала даватися взнаки. Хоч тривожні дзвіночки для «Бужори» пролунали вже на початку зустрічі, коли номінальні гості відзначилися двома голами, та їх відмінив арбітр через офсайд. Зрештою, підопічні Віктора Яічника як вищий за статусом суперник не підвів своїх фанатів і впевнено зіграв. Щоправда, розкрити захист «Бужори» до перерви не вдалося, а ось у другому таймі реалізація в номінальних гостей, що називається, пішла…

м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

ФК «Терново» – ФК «Колос» (Іванівці) – 5:3

Голи: Анатолій Лембак, 16; Микола Рус, 19, 75; Михайло Свищо, 36; Юрій Мотрич, 68 – Олександр Пінджоля, 15; Михайло Лозинець, 61; Мирослав Бундаш, 83.

Попередження: Євген Машіка, 67; Олександр Пінджоля, 72; Валентин Напуда, 87 – Віктор Чумак, 71.

Вийшла «зарубиста» гра, у якій кращу реалізацію продемонстрували тернівці. Пропущений м’яч тільки по-спортивному розізлив їх. А в реультаті – перший тайм був за командою з Тячівщини. Після перерви суперники знову забивали, та перевага в першому таймі дозволила номінальним господарям зберегти виграшний підсумок.

ФК «Вільхівці» – ФК «Боржавське» – 2:1

Голи: Юрій Савка, 16 – Михайло Кіш (автогол), 6; Іван Седлакович, 25.

Попередження: Володимир Товт, 63; Олександр Грицкевич, 90+3 – Василь Симканич, 9.

«Вільхівці» краще розпочали й досить швидко повели в рахунку 2:0. Та далі гра вирівнялася. І навіть команда «Боржавського» сквитала один гол. А після перерви номінальні господарі діяли за рахунком. Їх же суперник намагався встановити паритет і вдавався до відчайдушних атак. І все ж вищолігівський колектив здобув заплановану перемогу.

м. Хуст, стадіон «Карпати»

ФК «Хуст» – ФК «Іза» – 1:0

Голи: Михайло Фляшко, 88.

Попередження: Дмитро Горстка, 48; Роман Дочинець, 82 – Юрій Горба, 58; Василь Пилип, 70; Микола Вурста, 71.

Хустське дербі вдалося, адже суперництво вийшло безкомпромісним. Команди уважно діяли, отож моментів створили не так багато. А ось силового суперництва за м’яч вистачало. Доля ж поєдинку вирішилася в кінці зустрічі, коли в черговій атаці господарів Михайло Фляшко відгукнувся на передачу одного з партнерів.

МФА «Мункач» U-17 (Мукачево) – СК «Карпати» (Рахів) – 4:1

Голи: Георгій Лявинець, 3; Дмитро Поліщук, 28; Назар Воробей, 84; Максим Кіпруха, 90 – Юрій Яремчук, 56.

Попередження: Михайло Томашук, 17.

«Мункач» U-17 перебуває в хорошій фізичній формі, що й довела звітна гра. Команда Віталія Пантілова домінувала в зустрічі, відзначилася швидким голом і надалі ініціативу з рук не випускала. Зокрема, відмінно провівши й кінцівку двобою.

Що ж, коло претендентів на головний трофей Зимової першості звужується. І далі як весна більше вступатиме у свої права, так і спекотніше ставатиме на футбольних полях. Адже в більшості ігор в 1/8 перемогли фаворити…