Футбольна Берегівщина: визначено переможця та призерів Зимового кубка

01.05.2021 - 07:33

29 квітня на штучному майданчику виноградівського стадіону «Пластмасовик» відбулись завершальні ігри Зимового кубку Берегівського району з футболу.

179290893_4104172599622407_5840399532453548906_n-750x410

ФК «Королево» – ФК «Запсонь» – 2:2 (за пенальті 5:4)

Першими на поле вийшли команди, які розігрували 3 та 4 місце у турнірі. З перших хвилин гри ініціативою заволоділи футболісти Запсоня. Саме вони краще контролювали м’яч і створювали небезпечні моменти у воріт суперника. І їх наполегливість та перевага увінчалися успіхом на 22 хвилині матчу – Чобо Боро відкрив рахунок у грі. А перед завершенням першого тайму Іштван Сотмарі подвоїв рахунок.

По перерві активізувалися футболісти Королева, Василь Боротко скоротив рахунок у грі, скориставшись помилками захисників суперника. Але запсонці не здавались і створили кілька небезпечних моментів у воріт суперника. Здавалося, гра йде до завершення і завершиться мінімальною перевагою команди з Запсоня, але перед самим фінальним свистком Василь Боротко зрівнює рахунок. У післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти Королева і вибороли бронзові медалі.

ФК JJ-Club (Виноградів) – ФК «Берегвідейк» (Берегово) – 3:3 (за пенальті 3:0)

Передбачити результат фінальної гри ніхто не наважувався. Суперники зустрічалися між собою вперше, і, що немало важливо, до фінальної гри були налаштовані тільки на перемогу. Забігаючи наперед можна сміливо сказати, що гра виправдала сподівання глядачів. Гра вийшла видовищною, цікавою і напруженою. Інтрига тривала до останньої секунди матчу і під час пробиття післяматчевих пенальті.

Із перших хвилин гри команди діяли обережно. Грали від захисту і боротьба точилася в основному у центральній частині поля. Створювали поодинокі випади вперед, які практично не створювали небезпеки у воріт суперників. Складалося враження, що суперники вивчають один одного у пошуках слабких місць. Відкрили рахунок виноградівські футболісти. На 20 хвилині відзначився Богдан Боднарчок. Після пропущеного гола футболісти з Берегова організували швидку атаку і захисник зіграв рукою. Арбітр гри Петро Котубей вказав на одинадцятиметрову позначку. Ференц Барта холоднокровно реалізував пенальті 1:1. З таким рахунком і завершилася перша половина гри.

Після перерви глядачі побачили зовсім інший футбол. Відкритий, швидкий, з небажанням поступатися жодного з суперників. Другий тайм пройшов в безкомпромісній боротьбі на футбольному полі. Саме такий футбол до вподоби вболівальникам. З перших хвилин футболісти з Берегова створили кілька небезпечних атак. І на 54 хвилині Ференц Барта виводить свою команду вперед. Це не згнітило футболістів з Виноградова. Навпаки, футболісти JJ провели чудову атаку і зрівняли рахунок на 56 хвилині – 2:2. Відзначився Віталій Чейпеш.

Команди і в подальшому продовжували грати на високих швидкостях організовуючи небезпечні моменти у воріт суперника. І фортуна знову виявилася на стороні «Берегвідейка». На 60 хвилині вчергове відзначився Ференц Барта. Рахунок став 3:2 на користь берегівців. Але через кілька хвилин футболісти з Виноградова організували чергову атаку, подача в карний майданчик, і м’яч влучає у руку захисника. Пенальті у виконанні Богдана Боднарчука і рахунок вчергове нічийний – 3:3.

За кілька хвилин до фінального свистка «Берегвідейк» знову забиває. Микола Міщенко, в оточенні кількох захисників, головою переводить м’яч в сітку воріт. Але арбітр на лінії фіксує положення поза грою. Гол не зараховується. Реакція номінальних гостей, зрозуміла – вони у розпачі. І судячи з відео моменту взяття воріт, яке було опубліковано після гри у соціальних мережах, футболісти мали рацію, але рішення за арбітром. Основний час гри завершився нічиєю 3:3. А серія післяматчевих пенальті на користь JJ-Club, героєм якої став кіпер команди Іван Марущинець, що парирував два пенальті.

Після завершення гри команди привітали один одного з хорошою грою і, звичайно, з перемогою у турнірі.

По завершенню турніру голови Берегівської та Виноградівської федерацій футболу Олександр Чегіль та Володимир Талабірчук нагородили призерів та переможця кубками, медалями та дипломами.