ДЮФЛ U-17: Ужгородці стартують з перемоги

12.09.2015 - 21:02

У першому турі ДЮФЛ серед граців 1999 року народження ужгородські СДЮСШОРівці приймали ФК «Ніку» з Івано-Франківська.

Із самого початку гри була помітна перевага господарів, хоч перший момент й створили гості, відзначитися вдалось підопічним Фанти. Уже на 12 хв. Мадяр відкрив рахунок – 1:0. Не встигли гості відійти, як через шістнадцять хвилин пропустили вдруге. Цього разу гол на рахунку Бокоча. З рахунком 2:0 на користь ужгородців футболісти пішли на перерву.

У другому таймі на 71 хв. Мадяр змусив втретє Ляховича виймати м’яча з сітки воріт. На більше у цій грі команд не вистачило. Впевнена перемога у першій грі втілює надії на хороший виступ ужгородської команди у нинішньому сезоні.