ФОТО. Дербі завершилося на користь «Миная»

17.07.2021 - 22:59

Головні команди області зіграли між собою товариський матч.

DSC_0880

Поєдинок відбувався в Минаї і зібрав значну кількість уболівальників. Це тільки засвідчило, що закарпатці скучили за великим футболом. А що було дербі двох «старих знайомих», та ще й незадовго до старту в офіційних змаганнях, то це тільки підігрівало зацікавленість до зустрічі. Її активно розпочали підопічні Василя Кобіна. І вже на четвертій хвилині відкрили рахунок. Гравець на перегляді вдало зіграв у штрафній площі суперника – 1:0.

Господарі могли подвоїти перевагу невдовзі, та «Ужгород» підстрахувала стійка.

Після цього підопічні Михайла Іваниці дещо відтіснили суперника від своєї штрафної, притому створювали самі моменти. І одного разу м’яч теж влучив у стійку. Ближче до кінця тайму «Минай» знову володів ініціативу, та рахунок не змінився.

Після перерви господарі зберегли перевагу й в одній із атак на 58 хв. зусиллями ще одного гравця на перегляді встановили 2:0. Цей рахунок зберігся до кінця зустрічі.

Якщо «Минай» товариським дербі завершив другий збір і ще має час на підготовку до старту в УПЛ, то «Ужгород» після зіграного матчу фактично вже вноситиме контрольні корективи, щоб удало дебютувати в новій за класом для себе лізі. Команда прийматиме в 1 турі івано-франківське «Прикарпаття» за тиждень.