«Минай» на виїзді поступився «Динамо»

11.08.2021 - 22:28

Але не розгромно. dk_minaj5

Матч відбувався за вже звичним для таких протистоянь сценарієм. Динамівці діяли першим номером, а минайці намагалися стримувати атаки суперника, а за нагоди пробували й самі організовувати щось попереду. Та перевага киян була очевидною. І закономірно, що на 19-й хвилині господарі вперше розписалися у воротах закарпатської команди. Триходівка Віталій Миколенко – Ерік Рамірес Віталій Буяльський призвела до ефектного голу у виконанні останнього. Відтак «у роздягальню» відзначився ще й Ерік Рамірес. 2:0 на користь киян до перерви.

Після перепочинку ситуація кардинально не змінилася, та слід відзначити, що Василь Кобін у другому таймі зумів більше налаштувати підопічних на атакувальні дії. Як наслідок, були спроби в Олексія Хахльова, Едварда Кобака  (до речі, він дебютував у складі «Миная» разом із Олегом Синьогубом) , Олега Горіна. Так, на гол цього не вистачило, але й програла команда з гідним рахунком. А це вселяє оптимізм на майбутні поєдинки з іншими суперниками.