ФОТО. «Мункачу» «любомирилось»

03.09.2021 - 21:56

Закарпатська команда на «екваторі» першого кола довела, що дебютант ліги не означає аутсайдер.

DSC_5199

Свій черговий матч мукачівці грали в рідних стінах у статусі дев’ятої команди, приймаючи аутсайдера, п’ятнадцятий колектив – «Любомир» (Ставище). Утім, як показала зустріч, гості не виглядали командою-невдахою, а за певних обставин навіть могли створити господарям проблеми. Утім, потрібно віддати належне й «Мункачу»! Господарі одразу дали зрозуміти, де відбувається поєдинок. Ось тільки перевага не так легко переходила в гольові ситуації. Виною тому були гості, котрі насиченими редутами зустрічали суперника на підступах до своїх воріт і або не давали завершити атаку ударом, або змушували при «пострілах» підопічних Віталія Шумського помилятися. Та все ж закарпатський колектив створював моменти, і один із них удалося втілити в гол досить швидко. Господарі скористалися подачею кутового, навісили в штрафну площу, у результаті суперництва за м’яч на другому поверсі шкіряний від Віталія Дубілея відскочив до Василя Луціва, і той ефектно та влучно виконав удар ногою – 1:0!

Утім, дуже швидко мукачівцям довелося тримати міцно кулаки. Гості теж намагалися не відсиджуватися біля своїх воріт, робили рейди в тил суперника й за 4 хвилини здобули право пробивати пенальті. Та стовідотковою нагодою не скористалися. На 20-ій хвилині Ілля Тимошенко не реалізував 11-метровий через відмінну реакцію «кіпера» мукачівців Олександра Чернятинського. Надалі господарі так само намагалися домінувати на полі, однак у першому таймі вдруге до взяття воріт справа не дійшла.

Після перерви гості запам’яталися активністю біля воріт «Мункача». Та невдовзі атакувальний запал суперника мукачівці приборкали й стали знову домінувати на полі. Повторився сценарій першої половини гри: мукачівці атакують, а гості насиченим захистом їх зустрічають, а за можливості пробують іти вперед. Так тривало майже до кінця другого відрізку поєдинку, поки в підопічних Віталія Шумського не вийшла ще одна хороша атака, у результаті якої ніким не прикритий Максим Гірний після чудового флангового пасу Сергія Стеня остаточно зняв питання переможця в матчі. 2:0, і дебютант другої ліги «Мункач» на «екваторі» першого кола довів, що точно не є аутсайдером.