ФОТО. Близько 400 тисяч гривень зібрали на благодійному матчі в Минаї для потреб ЗСУ

16.05.2022 - 10:06

Зустрічалися команди зірок УПЛ під керівництвом Володимира Шарана та Закарпаття на чолі з Михайлом Іваницею.

DSC_6718

Відчувалося, що люди дуже хотіли допомогти Збройним силам України та скучили за футболом. Отож і поєдинок став непересічною подією. Спочатку йому передувала гра трьох дитячих команд ФК «Минай» та колективу, складеного з таких же хлопців-переселенців. Два тайми по 20 хвилин забезпечили перемогу переселенців, до складу яких увійшли гравці 2009–2012 рр. н., із рахунком 2:1. А у внутрішньому протистоянні клубу футболісти 2012 р. н. виграли 4:1 у тих, хто народився 2011-ого.

DSC_6673

А після вшанування хвилиною мовчання всіх полеглих воїнів у війні з росією та Сергія Рущака, який працював у ФК «Минай» і нещодавно пішов із життя, та урочистого відкриття з участю президента ФК «Минай» Валерія Пересоляка та уславлених ветеранів українського футболу Анатолія Дем’яненка, Олексія Михайличенка та Олега Протасова (які, до слова, теж зодягнули футболки й вийшли на матч) за справу взялися зіркові виконавці.

Перший тайм розпочався з фори УПЛівців. Рахунок відкрив Валерій Пересоляк-молодший. Але тут же Матвій Бобаль установив рівновагу 1:1. Такою вона приблизно спостерігалася до перерви в 35-хвилинному відрізку гри. Перепочити команди пішли за нічиєї 4:4 (за УПЛівців відзначилися Ельдар Кулієв, Володимир Шаран, ефектно виконавши штрафний, та Антон Байдал, а в закарпатців авторами голів стали Олег Вишневський, Денис Пахомов та Олег Допілка).

У другому таймі результативнішими виявилися УПЛівці. У їх складі автографи у воротах суперника залишили Ельдар Кулієв (двічі), Йозеф Мельник зі Словаччини, а також Владислав Наумець, Сергій Кравченко й Данило Голуб. А в закарпатців гол своїй команді додав Олег Вишневський. Притому вона ще не реалізувала пенальті. У підсумку 10:5 – за колективом УПЛ. Загалом відомих імен на стадіоні в Минаї в цьому благодійному матчі не бракувало: Максим Шацьких, Євген Селезньов, Михайло Кополовець, Мирослав Бундаш, Тарас Тулайдан, Владислав Микуляк, Валентин Слюсар…

Патріотичні пісні, зокрема Державний гімн України, виконала фіналістка дитячого Євробачення Каріна, а в перерві та після матчу на імпровізованому благодійному аукціоні вболівальники мали можливість придбати футболки ряду зіркових гравців і не тільки. Стартова ціна починалася з 500 гривень, а деякі з них були продані за 20 тисяч і більше.

Загалом організаторам матчу вдалося на потреби ЗСУ зібрати близько 400 тисяч гривень. Футбол теж працює на перемогу!