Ветерани Ужгорода та Мукачева зіграють у фіналі

12.11.2015 - 13:25

11 листопада на стадіоні села Дийдо, відбулася остання гра другого етапу чемпіонату Закарпаття з футболу серед ветеранів 40 років і старші.

Зустрічались збірна Берегівського району та команда з Ужгорода. Щоб пробитися в фінал берегівцям, в активі яких нічия з Тячевом (1:1), потрібна була перемога. Ужгородців, які перемогли тячівців (4:0), влаштовувала нічия.

З перших хвилин гри берегівці дали зрозуміти, що рішуче налаштовані на перемогу, але м’яч більше тримався в середині поля. Більш небезпечні моменти почали з’являтися після десятої хвилини. Особливо активним в нападі був Чобо Товт, який наніс ряд дальніх ударів, але Васютик із ними легко впорався. Не відсиджувались в обороні й ужгородці. На 15-й хв. вони мали чудову нагоду відкрити рахунок: Анатолій Рипкович отримав пас від Івана Дурана, але не зміг переправити його в ворота. Таку ж нагоду втратив Олександр Грабар, тут на висоті був голкіпер Берегова Юлій Товт, який у стрибку парирував м’яч і врятував команду. На 19 хв. Юрій Переста, на лінії штрафної виграв верхову боротьбу у Володимира Васютика і переправив м’яча в пусті ворота. Берегівці повели у рахунку. Забитий гол позитивно вплинув на місцеву команду та додав упевненості. Уже за кілька хвилин Юрій мав подвоїти рахунок. Вийшов один на один з Васютиком, але на цей раз переграти досвідченого голкіпера не зміг. Не забиваєш ти – забивають тобі. На 28-й хв. Анатолій Скоблей отримавши пас з глибини поля, обіграв захисника та вийшов один на один з Юлієм Товтом. Воротар парирував удар, але не втримав круглого, а Скоблей переправив його в пусті ворота – 1:1.

Після перерви ветерани Берегівщини активізувалися і повністю заволоділи ініціативою. Особливо добре в центрі грали Сергій Гецко та Томаш Снопчак. Чудові флангові проходи робили Людвіг Тар та Валерій Макара. Їх навіси в штрафну були небезпечними, але на перешкоді ставали Володимир Васютик, Олександр Когутич та Сергій Місяйло. Футболісти з Берегова атакували великими силами, створили ряд нагод, щоб вийти вперед. Бракувало точного останнього удару по воротах. Ряд штрафних у виконанні Гецка та Снопчака не досягли мети. Людвіг Тар наніс чудовий удар з 30 метрів, але він пролетів поруч зі стійкою. Ужгород великими силами оборонявся, намагався організувати контратаки, які дивідендів не приносили. У такому руслі пройшов практично весь другий тайм. Наприкінці гри пристрасті зростали. За дві хвилини до фінального свистка захисник Ужгорода зіграв рукою у власній штрафній. Арбітр без вагань показав на одинадцятиметрову відмітку. Сергій Гецко сильно пробив у правий від Васютика кут і вивів команду вперед. Здавалося, перемога і вихід у фінал забезпечені, і, за браком часу, Ужгород не зможе забити. Розпочавши з центру поля, ужгородці швидко організували атаку. Когутич отримав м’яча на правому фланзі, увірвався у штрафну, а Ігор Муска, намагаючись виграти боротьбу, порушив правила. Арбітр знову вказав на одинадцятиметрову позначку. Олександр Грабар пробив точно – 2:2.

Цікаве та напружене завершення гри. Нічия вивела Ужгород до фіналу, де на них чекають ветерани Мукачева. Другий рік поспіль ці команди поборються за золото, а збірна ветеранів Берегівського району в суботу зіграє з ветеранами Виноградова у грі за третє місце.

Дийдо, сільський стадіон

Арбітр: Іван Грубінка

Асистенти: Роман Фаринич, Мар’яна Сухан

Голи: Юрій Переста 19 хв., Сергій Гецко 68 (пенальті) – Анатолій Скоблей 28 хв., Олександр Грабар 70 (пенальті)

Берегівський район: Юлій Товт, Томаш Снопчак, Сергій Гецко (к). Степан Перевузник, Ярослав Ряшко, Шандор Горшані, Людвіг Тар, Валерій Макара, Ігор Муска, Чобо Товт, Юрій Переста

Запасні: Віктор Монда, Іван Войтович, Андрій Папп, Валерій Щока, Чобо Кемень, Чобо Переш

Тренер – Валерій Щока

Ужгород: Володимир Васютик, Олександр Когутич, Сергій Місяйло, Олександр Грабар, Тарас Тулайдан (к), Іван Дуран, Василь Стецьо, Роман Плиска, Анатолій Рипкович, Олег Яворів, Анатолій Скоблей

Запасні: Сілард Феєш, Василь Зубанич, Томаш Мітуля, Юрій Свистак, Вячеслав Піньковський