У ветеранів Берегівського району – бронза

15.11.2015 - 23:19

У суботу, 14 листопада, на стадіоні села Дийдо відбулася гра за третє місце чемпіонату Закарпаття з футболу серед ветеранів 40 років і старші між командами Берегівського району та Виноградова.

Із перших хвилин гри берегівці заволоділи територіальною та ігровою перевагою – пішли вперед й за кілька хвилин створили ряд гольових моментів, але при завершенні вони були неточними. На 5 хвилині гри нападник виноградівців Йосип Гевеші отримав м’яча із глибини поля і пробив по воротах. Той опинився в сітці воріт, і виноградівці повели в рахунку. Пропустивши небажаний гол, берегівці не збавили обертів, навпаки – великими силами пішли вперед. Але забити не виходило: або удари були неточні, або на висоті був воротар Виноградова Сергій Баранич. Саме він після потужних ударів Сергія Гецка, Томаша Снопчака, Людвіга Тара та Чобо Товта рятував свою команду. Берегівці продовжували домінувати на полі, контролювати м’яч, а виноградівці побудували гру на контратаках. До 15 хвилини вони мали ще дві чудові нагоди подвоїти рахунок. Швидкісні нападники Йосип Гевеші та Іван Фурик створили ще моменти, але на цей раз безпомилково діяв кіпер Віктор Монда. Через хвилину чудову комбінацію розіграли берегівці. Сергій Гецко, обігравши двох захисників на правому краї, навісив у район одинадцятиметрової, де Томаш Снопчак злету сильно пробив і зрівняв рахунок. На цей раз кіпер Виноградова виявився не готовим до такого потужного удару. За хвилину Валерій Макара скинув під удар Снопчаку, удар прийшовся в дев’ятку, і тільки стрибок Баранчика врятував виноградівців від гола. А вже через дві хвилини арбітр Ласло Зайтлер призначив штрафний у ворота господарів. Сергій Чейпеш сильно пробив у лівий верхній кут – майстерність Монди допомогла берегівцям. Надалі їх атаки носили небезпечний характер. На 29 хвилині Гецко в середині поля відібрав м’яч у суперника, швидко наблизився до штрафної і закинув його на хід Юрію Пересті, який чудово пробив злету і повів команду вперед.

На початку другого тайму виноградівці активізувались і відразу пішли вперед. На 51 хвилині Гевеші на швидкості пройшов із центру поля і з шістнадцяти метрів небезпечно пробив, але м’яч пролетів над поперечиною. У подальшому ініціативою більше володіли господарі. Вони створили багато моментів біля воріт суперника, але на висоті був Сергій Баранич, який на 60 хвилині в чудовому стрибку врятував власні ворота після удару Сергія Гецка, коли м’яч летів у верхній кут воріт. Чудову нагоду збільшити рахунок мав Іштван Гіді, та в першому випадку після його удару головою врятувала поперечина, а в другому – м’яч пролетів поруч із нею. Крапку в цьому протистоянні поставив Людвіг Тар. На 68 хвилині він обвідним ударом поклав круглого в дальній від воротаря нижній кут. У результаті – 3:1 – перемога ветеранів Берегівського району й бронзові медалі в чемпіонаті Закарпаття.

Після завершення гри голова комітету ветеранів ФФЗ Василь Козик та голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль нагородили та привітали команди з хорошим завершенням чемпіонату. Кращими гравцями матчу визнали Йосипа Гевеші з Виноградова та Сергія Гецка з команди Берегівського району. Крім того, футболісти берегівської команди були нагороджені бронзовими медалями Федерації футболу Закарпаття.

Берегівський район – Виноградів – 3:1

Дийдо, сільський стадіон

Арбітри: Зайтлер Л., Маргітич М., Товт А.

Голи: Снопчак 15 хв., Переста 29 хв., Тар 68 хв. – Гевеші 5 хв.

Берегівський район: Віктор Монда, Томаш Снопчак, Сергій Гецко (к). Степан Перевузник, Людвіг Тар, Валерій Макара, Ігор Муска, Чобо Товт, Юрій Переста. Микола Коваль, Іштван Гіді

Запасні: Юлій Товт, Іван Войтович, Андрій Папп, Валерій Щока, Чобо Кемень, Чобо Переш

Тренер – Валерій Щока

Виноградів: Сергій Баранич, Іван Фурик, Володимир Талабірчук, Степан Калман, Віталій Макар, Тиберій Сверенко, Іван Дусин, Олександр Оросі, Сергій Чейпеш, Михайло Гебеш, Йосип Гевеші

Запасні: Павло Євчак

Тренер – Йосип Гевеші

Матч за перше місце чемпіонату ветеранів між командами Ужгорода та Мукачева відбудеться наступного тижня. Детальніше – згодом на нашому сайті.