ФОТО. На Закарпатті розпочинається V турнір на честь Андрія Гаваші

09.08.2018 - 15:03

Організатори в облдержадміністрації влаштували брифінг.

IMG_4267

Модератором зустрічі з працівниками ЗМІ виступив член виконкому Федерації футболу Закарпаття Степан Селменський. Він, зокрема, зазначив, що участь відомих команд з України, Угорщини, Німеччини, Австрії та Ізраїлю свідчить про високий рівень заходу.

Відтак слово взяв голова ФФЗ Іван Дуран, наголосивши: мета змагань – з’ясування реального стану розвитку дитячо-юнацького футболу в області. Адже суперництво закарпатських команд із серйозними суперниками різних держав дасть можливість з’ясувати, на якому рівні перебувають у зазначених вікових групах краяни. До речі, вибір колективів U-15 і U-17 не випадковий. Саме за участі хлопців зазначеного віку не вистачає турнірів в Україні.

Іван Петрович також наголосив, що захід сприятиме популяризації головного виду спорту та краю загалом.

До присутніх журналістів звернувся й голова оргкомітету змагань Вадим Дьордь. За його словами, попередні учасники високо відгукувалися про поля, суперників, умови проживання, а тому буде докладено всіх зусиль, щоб і цей, уже фактично, перший ювілейний, турнір відбувся на високому рівні. Баталії спеціально організовані тепер, щоб дати можливість командам якнайкраще підготуватися до нового сезону. Водночас Вадим Іванович зазначив, що в заході планували брати участь і інші представники із-за кордону, зокрема зі Словаччини, але в них у цей період своїх змагання. Ураховуючи такий факт, наступного року, можливо, терміни проведення турніру на честь А.Гаваші дещо підкоригують.

Учасники брифінгу поінформували, що в рамках організованого турніру відбудеться знову семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд Закарпаття, та відповіли на запитання журналістів.

Матчі відбуватимуться на стадіонах «Камелот» (Кам’яниця Ужгородського району), «Автомобіліст», «Спартак», «Авангард» (Ужгород), «Минай-арені» (Минай Ужгородського району) селища Середнє (Ужгородський район) та «Авангард» (Мукачево).

Стартують змагання 11 серпня, а фінішують 16-го числа. Розклад матчів – за покликанням: http://ffz.org.ua/?p=45377 (U-17) та http://ffz.org.ua/?p=45325 (U-15).

Banner_sponsors_и

Турнір є некомерційним, без жодних грошових внесків зі сторони команд. Федерація футболу Закарпаття забезпечує арбітраж, оренду стадіонів та інші витрати.

Вагому підтримку турніру надають і наші спонсори, якими традиційно є піцерія «Колізей», мінеральна вода з «Деренівської купелі», представництво в Україні італійського спортивного бренду Givova.

Цього року спонсорську допомогу також надали «Комінвестбанк» та ТМ «МОЯ ВОДА», охоронна фірма «СЕНК», чотиризірковий Hotel Old CONTINENT, представництво в Україні італійської торгової марки, що спеціалізується на спортивному одязі Macron, італійська фірма BARRET, яка виробляє спортивне обладнання.

Оргкомітет турніру вдячний за допомогу і нашим інформаційним партнерам: загальнонаціональному проекту «Золотий Талант», сайту Sport.ua, спортивному сайту obolok.com.ua, щотижневику «Спорт тайм», газеті та сайту «Карпатський об’єктив», футбольному Інтернет-виданню «Лобда»; телеканалам: «Сіріус» та Філії ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція».

Усі новини, які стосуються турніру, будуть публікуватись на офіційних сайтах: Федерації футболу Закарпаття, СДЮСШОР (Ужгород) та МФА «Мункач» (Мукачево).

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.