V міжнародний турнір на честь А.Гаваші: розклад ігор у групах U-15

07.08.2018 - 21:24

Нагадуємо, що перші матчі міжнародного турніру відбудуться вже цієї суботи, 11 серпня. На засіданні оргкомітету змагань сьогодні, 7 серпня, було затверджено початок матчів та стадіони, на яких будуть проходити ігри турніру. Вашій увазі пропонуємо розклад ігор у групах U-15.

5 тур_U-15_ФК «Динамо» (Київ) – СДЮСШОР Ужгород – 0-1_1

Група А

КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо»

(Київ, Україна)

2. СДЮСШОР

(Ужгород, Україна)

3. ФК «KАС 1909»

(Клагенфурт, Австрія)

4. ФК «Маккабі»

(Нетанья, Ізраїль)

 

Розклад ігор
1 тур. 11 серпня (субота)
10:30 СДЮСШОР
(Ужгород)
с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»
ФК «Маккабі»
(Нетанья)
10:30 ФК «Динамо»
(Київ)
м. Ужгород,
стадіон «Автомобіліст»
ФК «KАС 1909»
(Клагенфурт)
2 тур. 12 серпня (неділя)
10:00 СДЮСШОР
(Ужгород)
с. Минай,
стадіон «Минай-арена»
ФК «Динамо»
(Київ)
11:30 ФК «Маккабі»
(Нетанья)
с. Минай,
стадіон «Минай-арена»
ФК «KАС 1909»
(Клагенфурт)
3 тур. 13 серпня (понеділок)
10:00 ФК «KАС 1909»
(Клагенфурт)
м. Ужгород,
стадіон «Спартак»
СДЮСШОР
(Ужгород)
10:00 ФК «Динамо»
(Київ)
с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»
ФК «Маккабі»
(Нетанья)

Група В

КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ДЮФШ «НК Карпати»

(Львів, Україна)

2. ФК «Бранденбург»

(Бранденбург, Німеччина)

3. ФК «Варда»

(Кішварда, Угорщина)

4. ФК «Шахтар»

(Донецьк, Україна)

 

Розклад ігор

1 тур. 11 серпня (субота)

16:30

ФК «Бранденбург»
(Бранденбург)

с. Минай,
стадіон «Минай-арена»

ФК «Шахтар»
(Донецьк)

18:00

ДЮФШ «НК Карпати»
(Львів)

м. Мукачево,
стадіон «Авангард»

ФК «Варда»
(Кішварда)

2 тур. 12 серпня (неділя)

11:30

ФК «Бранденбург»
(Бранденбург)

м. Мукачево,
стадіон «Авангард»

ДЮФШ «НК Карпати»
(Львів)

11:30

ФК «Варда»
(Кішварда)

м. Ужгород,
стадіон «Авангард»

ФК «Шахтар»
(Донецьк)

ІІІ тур. 13 серпня (понеділок)

11:30

ФК «Варда»
(Кішварда)

м. Ужгород,
стадіон «Автомобіліст»

ФК «Бранденбург»
(Бранденбург)

11:30

ФК «Шахтар»
(Донецьк)

смт Середнє,
селищний стадіон

ДЮФШ «НК Карпати»
(Львів)

Група С

КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Чорноморець»

(Одеса, Україна)

2. МФА «Мункач»

(Мукачево, Україна)

3. ФА Йожефа Божика «Спартакус»

(Ніредьгаза, Угорщина)

4. ДЮСШ-15

(Київ, Україна)

 

Розклад ігор

1 тур. 11 серпня (субота)

16:30 МФА «Мункач»
(Мукачево)
смт Середнє,
селищний стадіон
ДЮСШ-15
(Київ)
18:00 ФА Й.Б. «Спартакус»
(Ніредьгаза)
с. Минай,
стадіон «Минай-арена»
ФК «Чорноморець»
(Одеса)

2 тур. 12 серпня (неділя)

10:00

МФА «Мункач»
(Мукачево)

м. Мукачево,
стадіон «Авангард»

ФА Й.Б. «Спартакус»
(Ніредьгаза)
10:00

ДЮСШ-15
(Київ)

с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»

ФК «Чорноморець»
(Одеса)

3 тур. 13 серпня (понеділок)

10:00 ФК «Чорноморець»
(Одеса)

смт Середнє,
селищний стадіон

МФА «Мункач»
(Мукачево)

11:30

ФА Й.Б. «Спартакус»
(Ніредьгаза)

с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»

ДЮСШ-15
(Київ)

14 серпня (вівторок)

Вихідний для команд – культурна програма, екскурсії

Для керівників команд та тренерів – семінар та фуршет

Початок о 17:00 у санаторному комплексі «Деренівська купіль»

(адреса: Ужгородський р-н, с. Нижнє Солотвино, 150-К)

15 серпня (вівторок) – стикові матчі

 16 серпня (середа)

Матчі за 11–12 місце, 9–10 місця, 7–8 місця, 5–6 місце, 3–4 місця. Фінал

Завантажити календар турніру U-15

ТТГ5_U-15_2018

Download tournament calendar U-15

ТТГ5_U-15_2018_англ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.