VІ турнір на честь А.Гаваші. Огляд стикових матчів. U-15

1–4 місця

ФК «Металург» (Запоріжжя) – ОК ім. Піддубного  (Київ) – 0:1

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (3 поле)

Голи: Назар Світловський, 60.

Команди показали хороший футбол, були достойні одна одної. Щоправда, більше та гостріше атакували металургівці й не заслуговували на поразку. Зокрема, одного разу після удару Артема Бруя м’яч навіть влучив у бокову стійку. Та… Не забиваєш ти – забивають тобі. Кияни, захищаючись, не осідали в обороні, а за можливості діяли на зустрічних курсах, намагалися теж турбувати воротаря суперника. І на 60 хв. Назар Світловський після навісу кутового замкнув головою – 1:0. Незадовго до фінального свистка міг подвоїти результат і Назар Кайда, проте, виконуючи штрафний, влучив у поперечину. Однак і без того після завершення матчу радощів ОК ім. Піддубного не було меж! Дещо несподівано, але цілком заслужено завдяки продемонстрованій грі при реалізації «стандартів» столична команда пробилася до фіналу.

ФК «Чорноморець» (Одеса) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:5

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Мар’ян Бац, 5; Даніїл Рябець, 8; Вадим Ситников, 20; Максим Деркач, 33; Єгор Князєв, 56.

Якщо в першому матчі проти гірників одесити на турнірі грали за принципом «із корабля на бал», то була думка, що сьогодні поєдинок видасться напруженішим. Та сподівання не виправдалися – протягом усіх 70 хвилин на полі домінував «Шахтар». Гірники все виконували швидше, краще працювали з м’ячем, чіткіше взаємодіяли, і рахунок міг бути ще переконливішим. Уже на старті донеччани діяли потужно й до десятої хвилини вели 2:0. І в подальшому вся команда в гірників грала добре – важко виділити когось. Щоправда, у другому таймі «Шахтар» діяв спокійніше, але й так створював моменти для реалізації. Видно, під впливом рахунку уже не вистачало такої концентрації, як до перерви. А в «Чорноморця» на рівні із суперником змагалися тільки 2 футболісти – Гліб Пасевич та Іван Стоянов.

5–8 місця

ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Дніпро» – 1:2

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Голи: Золт Зункіз, 15 – Максим Терещенко, 55; Максим Стрюков, 57.

У першому таймі суперники діяли нарівні, однак угорська команда зуміла забити й стати проміжним переможцем. У другому таймі «Спартакус» підсів, на боці «Дніпра» була тотальна перевага. Команда могла забити й більше, але реалізувала тільки два моменти. Однак і цього вистачило для загальної вікторії.

ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Металіст 1925» (Харків) – 1:0

м. Мукачево, стадіон «Харчовик»

Голи: Антон Гордєєв, +50.

Команди діяли непоступливо. Найпродуктивніше працював захист, тому в матчі було й обмаль голів. І все ж доля зустрічі вирішилася в основний час завдяки реалізації львів’янами пенальті в другому таймі. До слова, «Карпати» створили загалом більше моментів.

9–12 місця

ФК «Варда» (Кішварда) – ДЮСШ-15 (Київ) – 3:3, за пенальті 2:4

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Давид Дудорка, +38, 47, 70 – Сергій Сторчило, 56; Руслан Мізинчук, 43; Дмитро Кокоровець, 67 (реалізовані післяматчеві пенальті: Давид Тьома, Іштван Кошко – Дмитро Кокоровець, Данило Башинський, Богдан Биков, Артем Величкін)

Рівна гра, долю у якій вирішували пенальті. Спочатку забивали угорці, та кияни вирівняли результат. Потім уже «Варда» наздоганяла суперника, який, до слова, із 38 хв. грав у меншості (Віктор Васильєв отримав друге попередження). У підсумку 2:2, а пенальті краще пробив український ФК.

МФА «Мункач» (Мукачево) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1

Голи: Ілля Цаприка (у власні ворота); Гордей Бабенко, 32; Богдан Остроушко, +47.

У першому таймі точилося рівне суперництво. Після перерви «Мункач» краще діяв, заробив пенальті й зумів його реалізувати. Відчувалося, що колективи вже втомлені після стількох ігор поспіль, але продемонстрували гідну одна одної гру.

Судячи з продемонстрованих результатів, слід очікувати на такий же їх парад у завершальних матчах і завтра!

Володимир ТАРАСЮК,
Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Одна відповідь до “VІ турнір на честь А.Гаваші. Огляд стикових матчів. U-15”

1. Яка організація змагань,коли дві ігри які проводилися у смт.Середнє навіть не був присутній лікар,1) Варда-Піддубне,2)Варда-Дюсш15 Київ.І взагалі ви навіть прізвища юних футболістів пишете зовсім не ті,звідки ви їх берете?З такими прізвищами в команді гравців немає!Навіть схожих! Пишіть будь-ласка правильно,а невигадуйте самі!Складається враження що вся увага була націлена на топ команди України,а всі інші це так, для кількості на змаганнях.Хіба інші команди і їх участники недостойні уваги?Якщо беретесь за організацію,то робіть це на рівні!